0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 9
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Portfele sportowe męskie – bezpiecznie przechowuj pieniądze i dokumenty

Portfele sportowe męskie to bezsprzecznie ważne akcesoria, gdyż to w nich trzymamy pieniądze i dokumenty. Portfeli używamy kilkanaście razy dziennie, czy to w sklepie, w autobusie czy na siłowni wyciągając karnet. Portfele sportowe męskie pozwolą schować nam wartościowe przedmioty, które zasługują na wyjątkową ochronę.

Portfel sportowy – wygoda i funkcjonalność

Używając portfel 4F wiele razy w ciągu dnia, zwrócisz uwagę na jego funkcjonalność. Portfel 4F pomieści najważniejsze dokumenty, karty kredytowe, karnet na basen czy siłownie oraz pieniądze. Przegródki pozwolą dokładnie posegregować zawartość, a Ty będziesz wiedział, że wszystko jest bezpieczne na swoim miejscu. Kompaktowy rozmiar, jaki posiada portfel Puma, sprawia, że nie zajmuje on dużo miejsca w torbie bądź plecaku. Nosząc portfel Puma w kieszeni, nie będziesz miał uczucia, że jest ona nadmiernie wypchana.

Portfel sportowy – wyraź siebie

Kupując portfel sportowy, możesz wybierać wśród wielu wzorów i kolorów. W ofercie sporbazar.pl znajdziesz portfele z herbem ulubionej drużyny bądź sygnowane logiem ulubionej marki sportowej. Oryginalne kolory pozwolą Ci wybrać idealny portfel dla siebie.

Powered by Comarch e-Sklep ®