zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Wyobraź sobie, że kupujesz prezenty świąteczne siedząc wygodnie w fotelu, popijając gorącą herbatę, a w tle słyszysz świąteczne "Last Christmas". Wybierasz prezent dla męża, następnie wybierasz prezent dla przyjaciółki, a potem cieszysz się spokojnym wieczorem. A teraz wyobraź sobie, że to wszystko jest możliwe. Nie daj wmówić sobie, że świąteczne zakupy prezentowe są koszmarem, to MIT, a my jako Świąteczni Pogromcy Mitów pokażemy Ci, że wigilijne szaleństwo prezentowe może być przyjemne.

Nie czekaj na ostatni dzwonek! Sprawdź nasze pomysły na prezenty na święta.

Zaufaj nam, mamy naprawdę wspaniałe pomysły na prezenty na Święta! Mamy pomysł na: prezent dla męża, prezent dla przyjaciółki, dzieci, a tak właściwie to mamy pomysły na prezenty na święta dla wszystkich, a w dodatku są to niespodzianki na każdą kieszeń.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy świąteczny zestaw inspiracji. Już dziś złóż swoje zamówienie i zostań idealnym Świętym Mikołajem!

Pomysł na prezent świąteczny dla niej do 50zł Pomysł na prezent świąteczny dla niej od 50zł do 150zł Pomysł na prezent świąteczny dla niej powyżej 150zł

Pomysł na prezent świąteczny dla niego do 50zł Pomysł na prezent świąteczny dla niego od 50zł do 150zł Pomysł na prezent świąteczny dla niego powyżej 150zł

Pomysł na prezent świąteczny dla dziecka do 50zł Pomysł na prezent świąteczny dla dziecka od 50zł do 150zł Pomysł na prezent świąteczny dla dziecka powyżej 150zł


Prezent dla męża, niespodzianka dla brata, czy prezent dla przyjaciółki czasem potrafi przysporzyć nam nie lada kłopot, zwłaszcza gdy pomysłu brak, a czas nas goni. Aby zaoszczędzić sobie przedświątecznego stresu zachęcamy do kupowania prezentów świątecznych z większym wyprzedzeniem. A zaoszczędzony czas podarować swoim najbliższym. 

Sportowa niespodzianka to uniwersalny, a zarazem oryginalny pomysł na prezent na święta. Czy to MIT? Sprawdź już teraz, a my mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci uporać się z tym wyzwaniem.


Powered by Comarch e-Sklep ®