0
Komunia 2018

Kiedy za rogiem maj, to znak, że wielkimi krokami zbliża się okres komunijny. Jeśli w tym roku i Ty otrzymałeś zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą, zapewne głowisz się nad prezentem. Spieszymy z pomocą. Koniecznie skorzystaj z naszych rad!

Oczywiście nie odeszły jeszcze do lamusa prezenty takie jak aparat fotograficzny czy złoty łańcuszek z medalikiem, a w przypadku rodziców chrzestnych rower. Jeśli wiemy, że Komunikat odkłada pieniądze na określony cel, można zasilić jego budżet także banktotem. Taki prezent zawsze jest mile widziany. Bardziej zamożni goście mogą zdecydować się również na tablet czy iphone. My natomiast w tym roku proponujemy odejście od utartych schematów i powrót do korzeni.

Podaruj dziecku prezent 2w1, coś, co sprawi mu radość, a jednocześnie przyczyni się do zwiększenia jego aktywności fizycznej. Doskonałym pomysłem będą zatem łyżworolki. W tej chwili na rynku dostępne są rolki z regulacją rozmiaru. Nie musisz więc martwić się, że rolki nie będą dziecku pasowały. Stopa rośnie wraz z nimi. Rolki dla dziecka dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i, w zależności, od upodobań posiadają różne parametry. Rozważ także model łyżworolek 2w1 z wymienną płozą, dzięki któremu dziecko może korzystać z łyżworolek zarówno latem, jak i zimą. Nie daj się zwieść stereotypom, rolki to świetny pomysł na prezent dla dziewczynki i chłopca. Tych, których nie przekonaliśmy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na hulajnogi, deskorolki czy zestawy do badmintona. Jeśli zaś preferujesz prezenty, które uaktywniają umysł dziecka, pomyśl o ładnym wydaniu szachów.

Powered by Comarch e-Sklep ®