✂✂✂ 20% rabatu z kodem: HUNTER i dostawa za free od 199zł Black Week kończy się za  dni  godzin  minut  sekund
Black Week ⚡ 20% rabatu z kodem: HUNTER
dostawa za free od 199zł | Czas:  d  g  m  s
0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 3
Sortuj według

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

ŁĄCZNIK PLASTIKOWY NO10 DPY-CLIP

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Podstawa gumowa to tyczki NO10 VRB-B18

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Płotek treningowy NO10 40cm VTH-16E Y żółty

Strona 1 z 1 1

Jak w prosty sposób urozmaicić trening piłkarski?

Każdy trener piłkarski wie jak ważną rolę w rozwoju zawodników odgrywa trening ogólnorozwojowy. Bez niego nawet najbardziej doświadczony zawodnik nie będzie w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału. Już od samego początku warto uzupełnić aktywność, wykorzystując płotki treningowe NO10, które umożliwią szlifowanie skoczności, precyzji podań oraz ogólnej koordynacji ruchowej w atrakcyjny dla zawodników sposób. Płotki piłkarskie NO10 pozwolą na urozmaicenie treningu i zmotywują piłkarzy do zaciętego doskonalenia techniki przed ważną rozgrywką. Dodatkowo w ofercie marki można znaleźć również tyczki treningowe NO10, za pomocą których każdy trener będzie mógł stworzyć tor slalomowy, poprawiający refleks i ogólną sprawność zawodników.

Konstrukcja, która nigdy Cię nie zawiedzie

W trakcie kompletowania wyposażenia treningowego warto przyjrzeć się temu, z jakich materiałów został wykonany dany produkt.Płotki treningowe NO10 charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, a to wszystko za sprawą konstrukcji wykonanej z tworzywa odpornego na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne. Takie rozwiązani sprawia, że płotki piłkarskie NO10 są niezwykle uniwersalnym sprzętem, który można wykorzystać zarówno w czasie treningu na hali jak i podczas aktywności na świeżym powietrzu, nie martwiąc się o ich uszkodzenie. W zależności od potrzeb możesz wybrać zarówno płotek z regulacją, który dostosujesz do poziomu zaawansowania piłkarza jak i zestaw płotków o różnej wysokości.

Płotek treningowy – efektywne wykorzystanie w czasie codziennego treningu

Płotki piłkarskie NO10 to niezwykle uniwersalny sprzęt, który pozostawia szereg możliwości treningowych. Ćwiczeniem, które przynosi niezwykle pozytywne korzyści są skoki naprzemienne, które polegają na naprzemiennym przeskakiwaniu przez płotki. Aktywność wzmacnia mięśnie ud oraz łydek.Płotki treningowe NO10 sprawdzą się również w czasie biegu z przeszkodami, doskonaląc refleks i ogólną sprawność piłkarza. Do treningu warto również wdrożyć nieco bardziej zaawansowane ćwiczenia. Z pomocą przychodzą tyczki treningowe NO10, które pomogą poprawić koordynacje ruchową oraz precyzję kierowania piłką.

Powered by Comarch e-Sklep ®