0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 16
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Wszystko w zasięgu reki, czyli praktyczne torby piłkarskie Nike

Lista rzeczy, które trzeba zabrać ze sobą na trening jest długa – ręcznik, bidon, buty piłkarskie... Gdzie to wszystko pomieścić? Z pomocą przychodzi torba na trening piłkarski Nike, która dzięki swojej funkcjonalności jest wybierana przez światowej sławy zawodników. Modele zachwycają piłkarzy nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również możliwością idealnego zorganizowania ekwipunku. W czasie zabieganego dnia nie ma miejsca na gorączkowe poszukiwanie konkretnej rzeczy w wielkiej otchłani pojemnej kieszeni, dlatego torby piłkarskie Nike Team zostały wyposażone w kilka dogodnych rozwiązań, które ułatwiają pakowanie i odnajdywanie konkretnych rzeczy w czasie zabieganego dnia. Modele możesz z powodzeniem wykorzystać również jako bagaż na siłownię lub kilkudniowy wypad za miasto. Natomiast w czasie szybkiego wypadu, gdzie zabierasz ze sobą tylko strój piłkarski sprawdzi się plecak piłkarski Nike, który pozwala zabrać ze sobą tylko najpotrzebniejsze drobiazgi.

Jeśli chcesz zostać mistrzem pakowania, musisz zapamiętać kilka podstawowych zasad, które znacznie ułatwią Ci ten proces. Po pierwsze pamiętaj o odpowiedniej kolejności wkładania rzeczy do torby. Na sam dół warto włożyć rzeczy, które będziesz używać rzadko, czyli na przykład ręcznik. Środkowa warstwa jest zarezerwowana na buty, natomiast na sam wierzch włóż strój piłkarski. Do mniejszych kieszonek warto włożyć rzeczy, do których chcesz uzyskać szybki dostęp, na przykład bidon, przekąski energetyczne czy klucze do szafki. Zażegnaj problem złej organizacji, wybierając torby piłkarskie Nike Team.

Idealna torba piłkarska – jaka powinna być?

Na rynku możesz znaleźć naprawdę wiele modeli toreb, które pozornie nadają się jako produkt dla piłkarza. Jednak warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Torby piłkarskie Nike Team charakteryzują się tym, że są starannie projektowane, tak aby spełniały swoje zadanie przez możliwie najdłuższy czas. Więc jakie są cechy odpowiedniej torby piłkarskiej?

  • Odpowiedni rozmiar – żadną tajemnicą nie jest, że żaden piłkarz nie pomieści swojego wyposażenia do małej torby sportowej. Jeśli chcesz nosić w torbie buty piłkarskie to warto sprawdzić, czy wybrana przez Ciebie torba ma na nie osobną przegrodę, która pozwoli uniknąć przypadkowego ubrudzenia reszty zawartości. Pamiętaj również, że Twoja wymarzona torba na trening piłkarski Nike powinna mieć mniejsze kieszonki, które ułatwią Ci organizację.
  • Wytrzymały materiał – nie ma sensu kupowania torby, która została wykonana z nietrwałej tkaniny, ponieważ zmusi nas to do podwójnego wydatku. Lepiej postawić na wyższą jakość, która zagwarantuje nam dłuższą żywotność produktu. Zarówno torby piłkarskie Nike Team jak i każdy plecak piłkarski Nike zostały wykonane z niezwykle odpornego na uszkodzenia poliestru, który nie tylko jest trwały, ale dodatkowo z łatwością utrzymasz go w czystości.
  • Regulacja – warto sprawdzić, czy wybrana przez nas torba posiada regulowany pasek i dodatkowe rączki, ponieważ znacznie ułatwi nam to przenoszenie czy usadowienie torby w szafce lub przegródce w autokarze. Każda torba na trening piłkarski Nike została również wyposażona w specjalną patkę z wyściółką, która chroni nasze ramię przed podrażnieniami.
  • Po dobraniu idealnego modelu nie pozostaje Ci nic innego jak zapakować swoje wyposażenie do konkretnej torby piłkarskiej i ruszyć na trening z odpowiednio zorganizowanym ekwipunkiem.

    Powered by Comarch e-Sklep ®