0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 107
Sortuj według
Strona 1 z 3 1 2 3
Strona 1 z 3 1 2 3

Plecaki dla chłopców – obowiązkowy ekwipunek małego odkrywcy

Spacer do parku czy wypad na ryby mogą okazać się dla Twojego dziecka wspaniałą przygodą. Dlatego musi być przygotowane na wszystko. Gwałtowna zmiana pogody czy nagły uraz przychodzą w najbardziej niespodziewanych momentach. Jak poradzić sobie w takich sytuacjach Wystarczy odpowiedni plecak sportowy, który pomieści najważniejsze przedmioty.

Wytrzymałość dla aktywnych, czyli plecaki dla dzieci

Plecaki dla dzieci zaspokoją potrzeby Twoje i Twojego dziecka. Renomowane firmy takie, jak Nike, adidas czy Puma, które od dziesiątek lat królują na sportowym rynku, tworzą produkty najwyższej jakości. Materiał, z których wykonują plecaki przetrwają szarpnięcia, rzucanie o ziemię czy tarcie, a, nie ukrywajmy, to no właśnie narażony jest plecak na szkolnym korytarzu. Schowaj w nim zapasy jedzenia i napojów na cały dzień, a Twoja pociecha łatwo sięgnie po to, czego akurat potrzebuje najbardziej.

Jakie plecaki dla dzieci wybierać

Odpowiednie plecaki dla chłopców powininny być wygodne i funkcjonalne. Reszta zależy od indywidualnych potrzeb Twojego małego mężczyzny. Lubi często podpijać sok Wybierz model z bocznymi, siatkowymi kieszeniami, gdzie schowa butelkę ulubionego napoju. Jeśli kocha wycieczki survivalowe czy całonocne wypady do lasu, ucieszy go pojemny plecak dla dzieci z kieszeniami. Plecaki powinny mieć również wygodne szelki, profilowane plecy z gąbką oraz elementy odblaskowe.

Czy kolor ma znaczenie

Oczywiście, że tak! Plecaki dla chłopców - tak samo jak te dla dziewczynek - muszą nie tylko być praktyczne, ale i cieszyć oczy. Czarne modele nadają się dla tych ceniących uniwersalność. Kolorowe, sportowe modele sprawdzą się zaś u chłopców, którzy kochają się wyróżniać! Przyda się to również Tobie, kiedy na dłuższej wyprawie stracisz na chwilę pociechę z oczu. Oryginalny lub jaskrawy plecak szybko przyciągnie Twoją uwagę i z łatwością zlokalizujesz też dziecko. W ofercie mamy również plecaki sygnowane herbami największych klubów piłkarskich, zatem, jeśli kupujesz plecak dla małego fana piłki nożnej, warto wziąć pod uwagę plecak FC Barcelona czy plecak PSG

Powered by Comarch e-Sklep ®