Opinie o Nas
0
0 PLN

Zawartość koszyka:

Razem: 0 PLN

 

MOŻLIWE FORMY PŁATNOŚCI

Przy odbiorze osobistym:

  • gotówka
  • karta płatnicza

Przy wysyłce:

  • przelew tradycyjny
  • przelew Przelewy24 (karta płatnicza, szybki przelew)
  • za pobraniem

 

PRZELEW TRADYCYJNY

Płatność tradycyjnym przelewem bankowym to forma przedpłaty. Wskazaną w podsumowaniu zamówienia kwotę należy wpłacić pod nr konta znajdujący się poniżej, wpisując nr zamówienia w tytule przelewu. Kwotę i nr konta znajdziesz również na swoim profilu po zalogowaniu się do sklepu. Realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty.

PŁATNOŚĆ ZA POMOCĄ SYSTEMU PRZELEWY24

Płatność za pomocą systemu PRZELEWY24 to forma szybkiej przedpłaty. Przy wyborze tej formy płatności zostaniesz przekierowany do systemu PRZELEWY24, w którym będziesz mógł wybrać swój bank, a następnie zalogować się za pomocą własnych danych do bankowości internetowej i zatwierdzić płatność. Dane do przelewu wypełnione zostaną automatycznie. Wybór tej formy płatności umożliwia również płatność za pomocą karty. Konto, na które dokonasz przelewu należy do PayPro SA, które poinformuje nas o dokonaniu wpłaty. Płatność księgowana jest znacznie szybciej niż w przypadku przelewu tradycyjnego, co skraca realizację zamówienia.

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Wybór płatności za pobraniem oznacza, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane bez przedpłaty, co skraca realizację. Zamówienie należy opłacić bezpośrednio u kuriera w chwili otrzymania przesyłki.

 

DANE DO PRZELEWU

Bank Raiffeisen Polska s.a.
11 1750 1325 0000 0000 3517 5962
Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Gdyńska 69A
80-209 Miszewko

Data aktualizacji: 2017-08-01 08:25:00

Powered by Comarch e-Sklep ®