0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 48
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Piłki nożne Puma – niezastąpiona podczas rozgrywek

Piłki nożne Puma to kulisty element ekwipunku umożliwiający przeprowadzenie treningów, zajęć sportowych czy decydującego meczu o zwycięstwo. Obok butów piłkarskich i odzieży piłkarskiej stanowią nieodzowny atrybut piłkarza. W ofercie naszego sklepu internetowego sportbazar.pl na szczególną uwagę zasługują piłki do nogi Puma, które są znane na całym świecie i posiadają całe rzesze wiernych fanów. Rozróżniamy modele rekreacyjne, treningowe i meczowe, co pozwoli piłkarzom grającym na różnych poziomach zaawansowania dobrać jak najlepszy model podnoszący jakość rozgrywek odbywających się na halach sportowych czy naturalnej murawie. Jeśli jednak wolisz inne marki, zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki adidas lub Nike.

Piłka nożna Puma – konstrukcja

Konstrukcję piłki do nogi Puma najczęściej możemy podzielić na trzy warstwy obejmujące: powłokę zewnętrzną, podszycie oraz pęcherz butylowy. W przeważającej części dominują futbolówki wykonane ze skóry syntetycznej czyli poliuretanu i PCV. Sztuczne materiały są bardziej odporne na ścieranie i tworzą gładką powierzchnię piłki. Co więcej, osłona z PCV zabezpieczy przed wsiąkaniem wody, czyli nie sprawi, że piłka nożna Puma będzie zbyt ciężka podczas treningów odbywających się w deszczu. Najwyżej sklasyfikowane, profesjonalne modele składają się z 4-5 warstwowego podszycia, a ich panele zostały scalone za pomocą klejenia. Takie rozwiązanie znacząco zwiększa trwałość.

Piłki do nogi Puma

Piłki do nogi Puma prezentujące dopracowane i nowoczesne wzornictwo zyskały jaskrawe detale oraz logo brandu, co pozwala na bezbłędne śledzenie trajektorii lotu niezależnie od warunków. Kluby i profesjonalni zawodnicy powinni szczególnie koncentrować swoją uwagę na najlepszej jakości piłkach okraszonych znakiem FIFA Quality Pro. Jest on potwierdzeniem przejścia przez piłkę szeregu testów dotyczących kulistości, odbicia, obwodu, wagi, absorpcji wody oraz utrzymania ciśnienia, co znacząco podniesie wydajność podczas kluczowych momentów gry. Poza piłkami do nogi Puma warto zwrócić uwagę na koszulki, bluzy, spodenki, spodnie czy spodnie tej marki bez których nie może się objeść żaden aspirujący piłkarz.

Powered by Comarch e-Sklep ®