0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Producent:

Liczba produktów: 48
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Piłki tenisowe – nie tylko rakieta jest istotna

Gdy rozpoczynamy przygodę z tenisem, całą naszą uwagę skupiamy na wyborze butów, rakiety czy naciągu, jednak istotnym elementem tej gry są też piłki do tenisa. Pamiętajmy, by wybrać piłki tenisowe dostosowane do poziomu naszych umiejętności, jak i odpowiednie dla podłoża, na którym będziemy grać.

Piłki tenisowe dla amatorów

Jeśli jesteś początkującym graczem, polecamy piłki do tenisa bezciśnieniowe, które są trwalsze i cechują się wysokością odbicia nieznacznie mniejszą niż te dla profesjonalnych graczy. Gra takimi piłkami pozwala na szybsze opanowanie ruchów i zagrań. Piłki tenisowe bezciśnieniowe posiadają grubszy kauczukowy środek, dzięki temu mają dłuższą żywotność.

Piłki do tenisa dla zaawansowanych graczy

Dla osób, które regularnie trenują i grają zawodowo, sportbazar.pl ma w swojej ofercie piłki do tenisa ciśnieniowe. Gwarantują one wspaniałą jakość odbicia, bardzo dobrą precyzję uderzeń, która wpływa pozytywnie na komfort gry. Osobom często trenującym lub biorącym udział w zawodach, polecamy zakupić wysokiej jakości piłki tenisowe. Sportbazar.pl oferuje piłki do tenisa renomowanych marek takich jak Dunlop, Babolat, Wilson czy Head.

Powered by Comarch e-Sklep ®