✂✂✂ 20% rabatu z kodem: HUNTER i dostawa za free od 199zł Black Weekend kończy się za  dni  godzin  minut  sekund Black Weekend ⚡️ 20% rabatu z kodem: HUNTER
i dostawa za free od 199 zł | Czas:  d  g  m  s
0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Producent:

Typ produktu:

Liczba produktów: 10
Sortuj według

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna Molten H1X3800 CN rozm.1 niebieska IHF

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna Molten H3X3800 CN rozm.3 niebieska IHF

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna Select Ultimate Euro 22 EHF Euro Men 2022 biało-granatowa

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna Select Tiro Soft Beach czerwona 10648

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna Select Ultimate PGNiG Superliga czerwono-biała

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna Select Solera Senior 3 2018 różowo-żółta 16254

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna Select Mundo Mini 0 2020 zielono-czerwona 16695

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna Select Solera mini 0 2018 różowo-żółta 16210

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna Select Solera Mini 0 EHF 2018 zielono-żółta 16155

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Piłka ręczna NO10 Top Grippy 0 żółta 56047-0

Strona 1 z 1 1

Piłki do piłki ręcznej – mniejsze i łatwiejsze do uchwycenia

Piłka ręczna, czyli tak zwany szczypiorniak, to kolejny obok siatkówki i piłki nożnej sport drużynowy, który można uprawiać na plaży, na hali i na boisku. Nie w każdej z tych dyscyplin można używać jednak tej samej piłki ręcznej – na plaży gramy w piłkę ręczną inną piłką niż na hali. Piłki do piłki ręcznej są wyjątkowe – jako że gra polega na jej chwytaniu i rzucaniu, muszą one posiadać odpowiedni rozmiar oraz wygodną do przytrzymania powierzchnię. Czym musimy kierować się podczas zakupu piłki ręcznej

Podstawowe informacje o piłce do piłki ręcznej

Najbardziej znana odmiana piłki ręcznej to ta uprawiana na hali, jednak równie znany jest także street handball, czyli piłka "podwórkowa". Szukasz piłki do gry Pamiętaj, że piłka do piłki ręcznej nie może być śliska ani błyszcząca – wtedy nie sposób będzie ją uchwycić, a co dopiero wykonać precyzyjny rzut do bramki przeciwnika. Warto zaznaczyć, że do męskiej i żeńskiej odmiany tego sportu przewidziane są inne rozmiary piłek, podobnie jak do piłki ręcznej dla dzieci. Ceny piłki do piłki ręcznej z naszego sklepu nie są wygórowane, dlatego bez problemu możemy zaopatrzyć się w podstawowy model do rozgrywek amatorskich, by stoczyć wiele emocjonujących spotkań.

Jak zbudowana jest piłka ręczna

Podobnie jak w przypadku piłek do innych dyscyplin sportowych, piłka do piłki ręcznej zbudowana jest z osłony i dętki. Osłona zazwyczaj wykonana jest z naturalnej skóry licowej lub z materiałów syntetycznych. Musi być za pomocą syntetycznych nici zszyta z co najmniej 32 paneli, a jej powierzchnia powinna być wyjątkowo elastyczna i trwała, by poradzić sobie nawet z wysokim ciśnieniem.

Dętki wykonuje się z lateksu, a same piłki można podzielić na rozmiary od 1 do 3, a dodatkowym jest rozmiar 0, dzięki któremu w piłkę ręczną mogą grać również dzieci. Rozmiar 1 przewidziany jest także do rozgrywek najmłodszych, natomiast 2 to wielkość przewidziana dla drużyn kobiecych i młodszych męskich – ma ona od 54 do 56 centymetrów obwodu oraz ciężar do 375 gramów. Rozmiar 3 dopasowany jest do drużyn męskich powyżej 16 roku życia, a piłka jest większa – od 58 do 60 centymetrów, a waży aż do 475 gramów. Znacznie różni się jednak od nich piłka do piłki ręcznej na plaży - w tym wypadku jest ona gumowa, by gra na piasku była w ogóle możliwa.

Szeroki wybór piłek do piłki ręcznej

Bez względu na to, czy szukasz piłki do rozgrywek amatorskich, czy też modelu do profesjonalnej gry, na rynku można znaleźć sporo propozycji. Nasz sklep posiada wiele modeli w każdym z rozmiarów. To piłki do piłki ręcznej najwyższej jakości, z pewnych, godnych zaufania tworzyw. Producenci piłek do tego sportu stale szukają kolejnych ulepszeń i innowacji – jednym z rozwiązań jest między innymi korzystanie z nowoczesnych materiałów jako osłon. Zapewniają one lepszą przyczepność i długą żywotność piłki ręcznej, ale jednocześnie są miękkie, co również ma spore znaczenie dla rozgrywek. Mecze rozegrane przy pomocy tak skonstruowanych piłek z pewnością będą pełne emocji, ale także wygodne.

Piłka Select to produkt wyjątkowo trwały, uszyty z najlepszych materiałów. Pozsiadamy w swojej ofercie piłki ręczne odpowiednie do gry na różnych poziomach zaawansowania.

Powered by Comarch e-Sklep ®