0

Piłkarska premiera roku

adidas FUSSBALLLIEBE – piłka na EURO24 w Berlinie

Graj na własnych warunkach piłką FUSSBALLLIEBE (miłość do futbolu) – oficjalną piłką meczową UEFA EURO24™.

15 listopada 2023. Ta data należy do świata futbolu. Dziś oczy całego piłkarskiego świata są skierowane na niemieckie stadiony, bo właśnie tam o godz. 10:00 oficjalnie zaprezentowano piłkę, która będzie toczyć się po murawie podczas przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO24. Piłkę zaprojektowano w białej tonacji z trójkątnymi wzorami w kolorze czarnym, żółtym, zielonym i czerwonym. Barwy nawiązują do liczby reprezentacji, które zagrają podczas turnieju (dwadzieścia cztery). Piłka ilustruje przesłanie imprezy – tolerancję. Podczas mistrzostw obywatel każdego państwa ma czuć się mile widziany i ma prawo celebrować inność swojej kultury.

Poczuj emocje związane z turniejem EURO 2024 już dzisiaj i przenieś je na lokalne boisko za sprawą piłki adidas Fussballliebe. W naszym sklepie znajdziesz zarówno oficjalną piłkę meczową Mistrzostw, jak i repliki przeznaczone na różne nawierzchnie do rozgrywek na różnym poziomie. Wśród nich piłka w pudełku – idealna na prezent z okazji zbliżających się Świąt.

Piłkarska premiera roku

adidas FUSSBALLLIEBE – piłka na UEFA EURO24™

15 listopada 2023. Dziś premiera piłki, która będzie toczyć się po murawie podczas przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. W hurtowni znajdziesz zarówno oficjalną wersję, jak i repliki. Wśród nich piłka w pudełku – idealna na prezent z okazji Świąt
Powered by Comarch e-Sklep ®