zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Szukasz sposobu na stworzenie spójnego wizerunku swojej drużyny? Chcesz obdarować wyjątkowym prezentem bliską Ci osobę? A może po prostu pragniesz wyróżnić się z tłumu? Odpowiedzią na każdą z tych potrzeb jest personalizacja odzieży. W naszym sklepie nie tylko kupisz odzież, ale również zamówisz nadruk.

Personalizujemy odzież zakupioną w naszym sklepie. Personalizacji można dokonać niemal na każdym modelu odzieży dostępnym na sportbazar.pl (zwykle nanosimy nadruki na koszulkach, spodenkach, bluzach i dresach). Na odzieży można nadrukować imię, nazwisko, pseudonim, numer, herb czy logo. Technika nadruku, jaką oferujemy to transfer termiczny folią typu flex lub sublimacja. Zapewniają one trwałość i elastyczność. Pozwalają również zachować właściwości odzieży. Metoda nadruku jest dostosowana do typu odzieży. Technika i kolor personalizacji dobieramy do kolorystyki odzieży i ewentualnej grafiki, aby całość prezentowała się gustownie, ale jeśli zależy Ci na konkretnym kolorze, poinformuj nas o tym. Jeśli chcesz, by na odzieży znalazł się herb, logo bądź inna grafika, prześlij plik w formie wektorowej. Pamiętaj o tym, że kolory w nadesłanym przez Ciebie pliku graficznym mogą nieznacznie różnić się odcieniem od koloru nadruku na produkcie, co wynika z ustawień Twojego monitora, typu folii oraz kolorystyki odzieży. Zamówienia realizujemy po zaksięgowaniu płatności. Czas realizacji wynosi do 14 dni roboczych. Odzież spersonalizowana nie podlega zwrotowi.

Cennik nadruków:

  • mały numer (np. na piersi lub na nogawce spodenek) - 4zł
  • duży numer (np. na plecach) - 6zł
  • napis (jedna linia) - 11zł
  • mały herb - 8zł

W przypadku nietypowej specyfikacji, dokonujemy indywidualnej wyceny.

Jak zamówić spersonalizowaną odzież? To proste!

1. Skontaktuj się z nami mailowo (zakupy@sportbazar.pl). W wiadomości umieść link do produktu, który chcesz spersonalizować oraz podaj jego rozmiar. Następnie określ specyfikację nadruku (typ i miejsce nadruku, czcionka, kolor). W przypadku chęci nadruku grafiki, prosimy o przesłanie pliku.

2. W odpowiedzi na wiadomość otrzymasz wycenę oraz dane do przelewu.

3. Opłać zamówienie. W przypadku nadruków akceptujemy tylko przedpłatę.

4. Po zaksięgowaniu wpłaty przechodzimy do realizacji zamówienia.

Personalizację na odzieży można zamówić również w naszym sklepie stacjonarnym. Nie oznacza to jednak, że zostanie wykonana od ręki. Czas realizacji należy skonsultować ze sprzedawcą.

Adres sklepu stacjonarnego:

ul. Gdyńska 69a
80-209 Miszewko
Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 17:00
Sobota od 9:00 do 14:00

Powered by Comarch e-Sklep ®