0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Pas neoprenowy wyszczuplający i modelujący sylwetkę

Im dłużej i intensywniej ćwiczymy, tym częściej szukamy rozwiązań, które pomogą nam podnieść efektywność naszych treningów. Jednym z gadżetów, który to umożliwia, jest pas neoprenowy. Takie pasy są coraz popularniejsze, a ich popularność wynika z doskonałego działania i łatwości zastosowania.

Pas neoprenowy – czym jest i jak działa

Pas neoprenowy to specjalny pas, którego zakłada się w talii. Może przypominać pas treningowy, ale jego zadaniem nie jest stabilizacja sylwetki, tylko rozgrzewanie ciała. Pas neoprenowy jest specjalnym pasem wyprodukowanym z zastosowaniem materiału termoizolacyjnego i zapinanym na rzep. Pas ten ogranicza wydzielanie ciepła wytworzonego przez organizm do otoczenia, prościej mówiąc – zatrzymuje ciepło przy ciele. Pas jest wykonany z takiego samego materiału jak pianki do pływania. Ich zadaniem jest ochrona przed wychłodzeniem organizmu w wodzie. Neoprenowe pasy mają natomiast za zadanie nie zapobiegać wychłodzeniu, ale intensywnie rozgrzewać konkretne partie ciała.

Działanie pasa neoprenowego można porównać do działania termosu. Skóra przykryta pasem intensywnie się rozgrzewa, co doprowadza do zwiększonej termogenezy i tym samym szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Pas jest więc doskonałym wspomożeniem podczas odchudzania.

Dlaczego warto kupić pas wyszczuplający

Nie ma chyba osoby, która byłaby w pełni zadowolona z wyglądu swojego ciała i chodzi tutaj o takie pełne zadowolenie, gdy nie ma absolutnie żadnego elementu, który dałoby się jeszcze poprawić. Niektóre partie ciała są bardziej problematyczne, niż inne i chodzi tutaj głównie o brzuch. To on jest zmorą wielu nawet bardzo intensywnie ćwiczących kobiet i mężczyzn. Często zdarza się tak, że mimo intensywnych treningów tkanka tłuszczowa na brzuchu ani drgnie, a wtedy warto wyposażyć się w pas wyszczuplający.

Taki pas podniesie temperaturę w obrębie brzucha i pomoże spalać szybciej tłuszcz. Oczywiście nie można się łudzić, że wystarczy tylko założyć taki pas i tkanka tłuszczowa zacznie się spalać sama, bo tak nie będzie. Najpierw trzeba zmusić organizm do intensywniejszej pracy, czyli po prostu zacząć ćwiczyć i to właśnie w takim pasie. Podczas ćwiczeń organizm wydziela bardzo duże ilości ciepła, a zatrzymując to ciepło pasem neoprenowym, wzmagamy efekty ćwiczeń. Tkanka tłuszczowa jest spalana szybciej, a efekt zaciskania pasa na ciele, powoduje lepsze modelowanie sylwetki. Efekt nie będzie porażający, ale warto spróbować noszenia takiego pasa nawet dla niewielkiego rezultatu. Tym bardziej, jeśli dotychczas ćwiczenia nie przyniosły spodziewanych rezultatów. Zwolennicy stosowania takich pasów przyznają, że efekty są naprawdę zauważalne, a do noszenia pasa można się szybko przyzwyczaić.

W sklepie SportBazar.pl znajdziesz pasy neoprenowe Spokey, Axer Sport, SMJ i PROfit w różnych szerokościach, kolorach i cenach. Pas wyszczuplający możesz zakładać bezpośrednio na skórę albo na koszulkę – w obu przypadkach jego działanie będzie bardzo podobne.

Powered by Comarch e-Sklep ®