0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 1
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Pałeczki sztafetowe – biegi sztafetowe

Pałeczki sztafetowe to przyrząd używany w lekkoatletyce, a konkretnie w biegach sztafetowych. Biegi sztafetowe to jedna z głównych konkurencji igrzysk olimpijskich. Do klasycznych biegów zalicza się biegi na dystansach 4 x 100 m i 4 x 400 m, gdzie 4 oznacza liczbę zawodników w drużynie. Podczas szkolnych zawodów często odbywają się biegi z użyciem pałeczki do sztafety na długościach 4 x 60 m i 4 x 200 m.

Pałeczki sztafetowe – rodzaje

W sklepie sportbazar.pl można zakupić zarównopałeczki sztafetowe dla juniorów, jak i dla seniorów. Różnią się one średnicą, co jest istotne podczas przekazywania pałeczki sztafetowej w czasie biegu. Pałeczki do sztafety przekazywane są podczas biegu, określoną techniką: od dołu i od góry. Ogólną zasadą wszystkich biegów sztafetowych jest przebiegnięcie przez każdego członka drużyny określonego dystansu i przekazanie pałeczki do sztafety kolejnemu uczestnikowi.

Pałeczki sztafetowe

Pałeczki sztafetowe z oferty naszego sklepu sprzedawane są pojedynczo, co ułatwia zakup odpowiedniej ilości, bez potrzeby zakupu całych zestawów. Pałeczki do sztafety wykonane są z wytrzymałego aluminium i sprawdzą się idealnie podczas zawodów, ale też na lekcjach WF.

Powered by Comarch e-Sklep ®