0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 13
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Szybki sposób na wyznaczenie miejsca treningowego

W czasie spotkań treningowych w szkołach czy ośrodkach treningowych warto mieć na wyposażeniu akcesoria, które umożliwią na oddzielenie od siebie mniejszych stref, które umożliwią poszczególnym grupom na swobodne szlifowanie sportowych umiejętności. Z pomocą przychodzą pachołki piłkarskie NO10, które dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji sprawdzą się zarówno na hali jak i na otwartych obiektach sportowych. Producent w swojej ofercie posiada pachołki o intensywnych barwach, które będą dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych.

Efektywniejszy trening z wykorzystaniem pachołków

Pachołki piłkarskie NO10 poza funkcją wydzielania miejsca, świetnie również sprawdzą się podczas treningu piłkarskiego. Nie od dziś wiadomo, że trening stanowi fundament w drodze do światowej kariery, dlatego w czasie doskonalenia drużyny warto skupić się na ćwiczeniach dostosowanych do pozycji poszczególnych zawodników. Jednak pachołki piłkarskie NO10 są na tyle uniwersalnym sprzętem, że pozwolą na wykonanie treningu u całej drużyny. Zatem jak wykorzystać je w czasie szkolenia piłkarzy? Podstawowym ćwiczeniem istotnym w czasie doskonalenie umiejętności sportowych jest bieg slalomowy, który pozwala na doskonalenie refleksu i panowania nad piłką. W czasie tego ćwiczenia można również wykorzystać grzybki treningowe NO10, które są mniejszą i bardziej poręczną wersją pachołków.

Odporna konstrukcja

Pachołki piłkarskie NO10 to niezwykle uniwersalny sprzęt, który zyskał odporną na uszkodzenia oraz działanie warunków atmosferycznych konstrukcję. Dzięki temu zarówno pachołki jak i grzybki treningowe NO10 można bez przeszkód wykorzystywać zarówno podczas zajęć na hali jak i aktywności na otwartych boiskach. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu wszystkim trenerom, dla których nie ma miejsca na monotonię podczas szkolenia zawodników. Wybierając pachołki piłkarskie NO10 stawiasz na niezastąpioną jakość.

Powered by Comarch e-Sklep ®