0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Kolor:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 3 1 2 3
Strona 1 z 3 1 2 3

Stroje dla bramkarzy – z nimi wygodniej

Bramkarz to jeden z najważniejszych zawodników na całym boisku. To od niego zależy ochrona bramki, którą atakują przeciwnicy. Nic dziwnego, że do skutecznego wykonywania swojego zadania będzie mu potrzebny komfortowy i wygodny komplet bramkarski, różniący się od tych, które posiadają jego koledzy na boisku. Szukasz najlepszego stroju bramkarskiego, w którym bez przeszkód zadbasz o ochronę bramki swojej drużyny Zapraszamy na sportbazar.pl – znajdziesz u nas wiele atrakcyjnych i godnych zaufania propozycji.

Ważny dobór stroju bramkarskiego

Dobranie odpowiedniego stroju do gry w polu jest o wiele łatwiejsza niż dopasowanie odpowiedniego stroju dla bramkarza. Najlepiej na początek zdecydować, gdzie będziemy grać – inne wyposażenie będzie nam potrzebne do gry na murawie, a inne na hali – chodzi tu głównie o obuwie. Na naturalnej nawierzchni będą nam potrzebne korki, a na sztucznej murawie sprawdzą się buty z małymi gumowymi korkami. Na hali niezbędne będą buty halowe. Jeśli chodzi o pozostałe elementy kompletu bramkarskiego, na pewno wiele zależy od częstotliwości naszej gry i indywidualnych potrzeb – tak dobrany strój na pewno się sprawdzi na boisku i umożliwi nam komfortową grę.

Z czego składa się komplet bramkarski. Wygodna bluza bramkarska, spodnie, rękawice...

Każdy bramkarz musi mieć odpowiedni strój – to bardzo ważne, ponieważ w przeciwieństwie do piłkarzy w polu, spędza on większość czasu w jednym miejscu. Bardzo istotnym elementem stroju bramkarskiego są rękawice – dobrze wybrać te wysokiej jakości, zaprojektowane i stworzone przy udziale wysokiej jakości materiałów. Profesjonalne rękawice, dość kosztowne, nie są niezbędne do rekracyjnej gry – w takim wypadku możemy postawić na tańsze modele.

Istotnym elementem stroju dla bramkarzy jest także odpowiednia odzież sportowa. Bluza bramkarska jest bardzo istotną jego częścią – wzmocniona pianką amortyzuje zderzenia z podłożem, co sprawia, że kontuzje zdarzają się rzadziej. Jednocześnie wybrany przez nas model powinien być na tyle przewiewny, by bramkarz mógł się czuć komfortowo nawet po intensywnym wysiłku. Większość modeli posiada długi rękaw, ostateczny wybór należy jednak do nas. Jeśli natomiast chodzi o spodnie bramkarskie, są one najczęściej podszyte miękką pianką amortyzującą uderzenia i chroniącą biodra podczas upadków. Po stronie użytkownika leży jedynie wybór odpowiedniego modelu czy preferowanej długości nogawki. Pełen strój uzupełniają jeszcze klasyczne getry piłkarskie i ochraniacze. Skarpetogetry powinny być wykonane z jak najmniej sztucznych tkanin, a ochraniacze chronić zarówno piszczele jak i kostkę – zminimalizujemy wówczas ryzyko powstawania kontuzji.

Idealny strój dla bramkarza

Podczas wybierania perfekcyjnego dla siebie stroju bramkarskiego warto pamiętać o tym, że najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo – postawmy więc na modele pełne zabezpieczeń przed kontuzjami i otarciami. W Sportbazar.pl dostępnych jest bardzo wiele ciekawych modeli w wielu wzorach i kolorach. Zapraszamy na zakupy! Pamiętać jednak należy, że nawet najbardziej dopracowany i innowacyjny komplet bramkarski nie zrobi z nas bramkarza – najważniejsze są nasze chęci oraz umiejętności, które warto stale dopracowywać i szlifować.

Powered by Comarch e-Sklep ®