0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar butów:

Liczba produktów: 54
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Buty na niemal każdą okazję

Znana na całym świecie marka posiada w swojej ofercie buty Asics, które nie tylko wykorzystasz jako dopełnienie dziennych stylizacji, ale również znajdziesz specjalistyczne buty sportowe Asics przeznaczone do poszczególnych dyscyplin sportowych. Biegacze mogą zapoznać się z szeroką gamą butów biegowych z zaawansowanymi technologiami, które oferują komfort i wsparcie w czasie bicia kolejnych rekordów. Na szczególną uwagę zasługują również modele siatkarskie, którym zaufało tysiące profesjonalistów na całym świecie, a to wszystko dzięki wysokiej jakości wykonania idącej w parze z korzystną ceną. Po wyborze dogodnego modelu warto przyjrzeć się również odzieży sportowej, która również znajduje się w ofercie producenta i świetnie sprawdzi się w czasie uprawiania sportu, od biegania na fitnessie kończąc.

Szeroki wybór, nowe możliwości

Japońska marka znana na całym świecie jako jeden z niewielu producentów oferuje różnorodne buty Asics, które sprawdzą się w niemal każdych warunkach.

Na szczególną uwagę zasługują buty sportowe Asics, a konkretnie buty do biegania. Szeroka oferta modeli sprawia, że zarówno początkujący jak i zaawansowani biegacze będą mogli dobrać obuwie idealnie dopasowane do ich potrzeb. Szczególną popularnością cieszy się linia Gel, czyli męskie buty Asics oraz Asics buty damskie przeznaczone do biegania po standardowych nawierzchniach. Jeśli natomiast potrzebujesz nieco bardziej zaawansowanego modelu to warto sięgnąć po buty z serii Cumulus.

Męskie buty Asics jak i Asics buty damskie można znaleźć również wśród modeli przeznaczonych do grania w siatkówkę. Zaawansowanie technologicznie projekty są wybierane przez profesjonalnych zawodników, wśród których nie ma miejsca na kompromisy. Buty Asics zaprojektowane z myślą o tej dyscyplinie sportowej pozwalają każdemu graczowi osiągnąć pełną kontrolę nad sytuacją, a co za tym idzie - do końca wykorzystać swój sportowy potencjał. Idealnym dopełnieniem reszty stroju siatkarskiego będą nakolanniki, które również znajdują się w ofercie producenta.

Jakość, której zaufali profesjonaliści

Czy można znaleźć wysokiej jakości obuwie w przystępnej cenie? Oczywiście! Naprzeciw tym oczekiwaniom dosłownie wychodzą buty sportowe Asics, które można znaleźć w garderobie nawet znanych sportowców. Co kryje się za fenomenem modeli? Jakość! Producent dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez niego buty Asics spełniały swoje zadanie oraz mogły posłużyć użytkownikowi jak najdłużej. W tym celu w czasie produkcji każdy materiał jest starannie dobierany, tak aby konkretne modele sprawdziły się w danej dyscyplinie sportowej. Jakości marki zaufało już tysiące sportowców na całym świecie. Chcesz do nich dołączyć?

Powered by Comarch e-Sklep ®