Opinie o Nas

Nike Radiation Flare Pack

Początek roku to czas wzmożonej aktywności największych koncernów sportowych. Na przełomie stycznia i lutego aż kipi od piłkarskich nowości. W tyle nie pozostaje także Nike. Kolekcja Radiation Flare Pack QI 2017 to powiew wiosny w przyprószonej śniegiem Europie. Po paczce Floodlights Pack, która nawiązywała kolorystycznie do jesiennej aury, Nike znów koloruje rzeczywistość.

Czego można się spodziewać w nowych odsłonach znanych i lubianych przez Klientów linii butów piłkarskich? Mercurial przykuwa uwagę jaskrawym odcieniem zieleni, które stanowi tło dla charakterystycznego czarnego logo. Dla Magisty projektanci przeznaczyli elektryzujący odcień pomarańczy. Tiempo prezentuje się w znanym już z poprzednich kolekcji kolorze volt. Hypervenom jako jedyny łączy w sobie kilka kolorów. To doskonała fuzja zielonego, żółtego i pomarańczowego, którą zwieńczają czarne elementy. Co ciekawe, Nike Radiation Flare Pack oferuje również pozycje dla pań!

Wśród wachlarza modeli znajdziecie halówki, korki i turfy przeznaczone dla graczy o różnym poziomie zaawansowania. Zastosowane technologie zostały jedynie minimalnie zmienione w modelach Nike Magista Obra II oraz Nike Mercurial Superfly V. Pierwszy model wprowadza odmienioną strukturę „Ball Texture” oraz specyficzny układ korków o kolistym umiejscowieniu powyżej śródstopia (układ znany z CR360). Model Mercurial Superfly V natomiast został ulepszony o żeberka „Speed Rib”, które zapewniają doskonałe czucie piłki. Od stycznia na murawach Europy w najnowszych modelach kolekcji prezentują swoją grę między innymi Francesco Totti (Nike Tiempo Legend VI) czy Milos Krasic (Nike Mercurial Vapor XI)

.
Powered by Comarch e-Sklep ®