zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Nike Future LAB

Początek roku należy do Nike i najnowszej paczki Nike Future Lab. Buty wchodzące w skład Future Lab łączy fluorescencyjna czerwień (Laser Crimson) i innowacyjne technologie. Anti-Clog, dopracowany Flyknit, dbający o przyczepność HyperReactive i wiele innych, które wniosą grę na wyższy poziom. Buty z paczki Nike Future Lab zobaczymy na nogach najlepszych piłkarzy. Czytaj dalej i zobacz, co przygotowali dla nas projektanci Nike.

Nike Phantom

Nike Phantom z paczki Future Lab sprawią, że każde podanie będzie finezyjne, a strzał precyzyjny jak nigdy. Mając je na nogach, to Ty rozdajesz karty na boisku.

Dzięki teksturowanym strefom, które zastosowane w miejscach najczęstszego kontaktu stopy z piłką przyjmiesz każde podanie. Tekstura po zewnętrznej stronie buta ma za zadanie ułatwić widowiskowe dryblingi i skuteczne dogrania.

Za dokładniejszym dopasowaniem buta do stopy stoi chowany pod kołnierzem system Ghost Lace, kontakt z piłką nigdy nie był tak precyzyjny.

Zastosowanie podeszwy AG-Pro pozwoli uzyskać niepowtarzalną przyczepność i zwrotność podczas gry, uniemożliwiając gromadzenie się błota i cząstek murawy.
Nike Mercurial

Zwiększ szybkość i zwinność, grając w niewyobrażalnie lekkich i wytrzymałych lankach Nike Mercurial. Bądź jeszcze szybszy i zdeklasuj przeciwników na boisku, mając na nogach nowe Nike Mercurial z paczki Future Lab.

Przy tworzeniu cholewki Flyknit zastosowano rewolucyjną przędzę, która sprawia, że but jest lżejszy i wytrzymalszy niż jego poprzednie wersje. Aby uzyskać jeszcze lepszą kontrolę nad piłką zarówno na suchej, jak i mokrej murawie, na cholewkę została nałożona powłoka ACC.

Specjalne ułożenie korków i formuła Anti-Clog gwarantuje maksymalną przyczepność. Kanciaste korki w połączeniu ze strefą Nike Aerotrak pozwolą na ekspresowe przyspieszenie i gwałtowne zmiany kierunku biegu.
Nike Tiempo

Władaj piłką na boisku dzięki Nike Tiempo. Tiempo z paczki Future Lab stworzone z kangurzej skóry zapewni niewyobrażalne czucie piłki, a pozbawiona szwów cholewka pozwoli Ci panować nad piłką w każdych warunkach pogodowych.

Czerwień i biel, czarne dodatki, to klasyczne połączenie wyróżni Cię na boisku, a technologie skryte w cholewce Flyknit uwydatnią Twoje umiejętności. Teksturowana przednia część Nike Tiempo i technologia All Conditions Control zapewni niewyobrażalną dotychczas kontrolę nad piłką, nawet w trudnych warunkach.

Mając na nogach buty piłkarskie Nike Tiempo, zawsze będziesz pierwszy przy piłce. Podeszwa Hyperstability z technologią Anti-Clog nie pozwoli na gromadzenie się błota między korkami i zagwarantuje stabilność, umożliwiając zawrotnie szybkie zmiany kierunku biegu.

Powered by Comarch e-Sklep ®