zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar:

Rozmiar butów:

Typ produktu:

Towarów w kategorii: 1044
Sortuj według
Strona 1 z 29 1 2 3
Strona 1 z 29 1 2 3

Nike Football – wkrocz do gry

Piłka nożna to najpopularniejszy i najbardziej medialny sport drużynowy na świecie. Marka Nike od lat sprawie, że piłka nożna jest jeszcze bardziej widowiskowym sportem. Innowacyjne technologie, opracowywane w laboratoriach sprawiają, że lanki Nike nie mają sobie równych, a piłkarze podają i strzelają jeszcze celniej. Oferta Nike Football skierowana jest zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i amatorów. Każdy, by grać w piłkę potrzebuje odpowiedniego stroju i obuwia, istotne są również ochraniacze piłkarskie Nike. Dzięki nim nogi piłkarzy są zabezpieczone przed kontuzjami i stłuczeniami. Marka Nike Football gwarantuje jakość wykonania, każdego swojego produktu co skutkuje komfortem podczas użytkowania.

Nike Footbal – akcesoria i sprzęt dla piłkarzy

W kwestii sprzętu sportowego jak chociażby piłka Nike Strike, czy ochraniacze piłkarskie Nike. Nike także przoduje w oryginalnych rozwiązaniach. Stosując materiały syntetyczne o wzmocnionej trwałości oraz specjalnie opatentowaną technologię zszywania, marka oferuje produkty o dużej wytrzymałości i zwracające uwagę estetycznym dopracowaniem. Piłka Nike Strike i inne modele piłek są tworzone do gry na różnych nawierzchniach, trawiastych, sztucznych, jak i przystosowane do gry na hali. Nike Football to produkty dla początkujących graczy i zawodowców grających w najlepszych światowych ligach. Przykładowo, ochraniacze piłkarskie Nike produkowane przez Nike uwzględniają potrzeby osób początkujących, jak i graczy z dużym doświadczeniem. Znajomość specyfiki sportu oraz szczegółowe badania nad ruchomością stawów pozwoliły stworzyć ochraniacze piłkarskie Nike nie krępujące ruchów, a jednocześnie mocno trzymające się ciała i gwarantujące bezpieczeństwo podczas starć na boisku.

Nike Football - buty sportowe dla każdego

Najbardziej imponująca i pokazująca różnorodność marki jest oferta obuwnicza - lanki Nike dostosowane są zarówno do umiejętności, jak i płci, wieku czy stylu gry danego zawodnika. Dodatkowo modele uwzględniają różnice między uprawianiem sportu na zewnątrz, jak i na trwałych podłożach - jak w przypadku piłki nożnej halowej. Marka Nike produkuje obuwie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego typu sportowca - dopiero stawiającego pierwsze kroki na boisku, jak i profesjonalisty, biegającego po murawach najbardziej znanych stadionów. Każdy model, jaki oferuję Nike, jest dopracowany w najmniejszym szczególe i ma swoją historię. Korki Nike Mercurial wkroczyły na murawy stadionów ponad 20 lat temu i do dnia dzisiejszego coraz to nowsze odsłony tych butów gwarantują szybkość i zwinność na boisku. Korki Nike Mercurial i ich niezmienna, wysoka jakość została doceniona przez taką gwiazdę jak Cristiano Ronalndo. Lanki Nike tworzone są w oparciu o najnowsze technologie, a zawodnicy w nich grający dzięki ich pomocy mogą pokazać 100% swojego talentu. Niezależnie od tego, czy chcesz grać rekreacyjnie, czy jesteś zawodowym piłkarzem, oferta sklepu sportowego sportbazar.pl pozwoli skompletować Ci niezbędny strój oraz akcesoria do gry w piłkę nożną.

Powered by Comarch e-Sklep ®