0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 12
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Sanki z płozami Hamax – bezpieczna zabawa na śniegu

Firma Hamax oferująca sanki z płozami Hamax specjalizuje się w produkcji sanek, fotelików dziecięcych i przyczepek rowerowych dla dzieci. Marka stawia przede wszystkim na jakość, trwałość i wygodę użytkowania swoich produktów. Sanki z płozami Hamax to komfortowy i trwały sprzęt, dzięki któremu Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się białym szaleństwem w całkowicie bezpieczny sposób.

Nartosanki Hamax – idealne na prezent

Norweska firma Hamax działa na rynku od 1958 roku i przez cały czas się rozwija, by dostarczać dzieciom i ich opiekunom doskonałej jakości produktów gwarantujących radość, rozwój i bezpieczeństwo. Cechą charakterystyczną nartosanek marki Hamax jest ergonomia – na takich sankach dziecko czuje się po prostu bardzo wygodnie, a ryzyko upadku jest zminimalizowane. Nartosanki dla dzieci Hamax są tworzone z troską o bezpieczeństwo – to było, jest i będzie najważniejsze dla założycieli firmy. Każdy model sanek spełnia restrykcyjne wymogi, również te narzucone przez UE, a wykonanie z wysokiej gęstości polietylenu sprawia, że sanki są odporne na zimno.

Marka Hamax oferuje kilka wersji sanek przeznaczonych zarówno dla maluchów, jak i dla nieco większych dzieci. Nartosanki Hamax w kolorze czarnym, zielonym lub żółtym mają zróżnicowaną budowę, ale łączy je jedno – kierownica, którą można sterować torem jazdy. Nartosanki dla dzieci Hamax są bez wątpienia fantastycznym pomysłem na prezent z okazji urodzin czy świąt Bożego Narodzenia. Co prawda na ich przetestowanie trzeba czekać do momentu pojawienia się śniegu, ale kiedy krajobraz już się zabieli, zabawa będzie niezapomniana.

Sanki z kierownicą Hamax – dla jeszcze większej kontroli

Nartosanki są zaraz obok slizgów najpopularniejszym dziecięcym sprzętem sportowym przeznaczonym na zimę. Specyficzna budowa z kierownicą i przednią ruchomą nartą sprawia, że sanki z kierownicą Hamax mogą być sterowane przez dziecko. Maluch ma możliwość skręcania w prawo lub w lewo i omijania ewentualnych przeszkód, co jeszcze bardziej dodaje zabawie smaczku.

Do nartosanek możesz dokupić dziecku też gogle narciarskie i kurtkę narciarską.

Powered by Comarch e-Sklep ®