0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 10
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Namioty plażowe - niezbędne na wakacjach

Każdy, kto chociaż raz był wakacjach nad morzem wie, jak uciążliwa może być niekiedy pogoda i warunki wypoczynku na plaży. Aby urlop był jak najbardziej komfortowy, wygodny i przyjemny warto wyposażyć się w namioty plażowe - dzięki nim nie zagrozi nam mocny wiatr, drobinki piasku czy nadmierne słońce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą namiotów plażowych - hurtownia Sportbazar.pl i proponowane przez nas akcesoria sprawią, że wakacje będą się wiązały tylko z przyjemnymi wspomnieniami.

Jak wybrać namiot plażowy

Namioty plażowe świetnie sprawdzą się nie tylko nad morzem, ale także nad jeziorami - są wspaniałym wyposażeniem dla wędkarzy. Są pomocne jako osłona przed uciążliwym wiatrem, intensywnym słońcem - zadbają także dla nas o odrobinę prywatności na zatłoczonej plaży. Namiot plażowy jest niezbędny zwłaszcza dla rodzin z dziećmi - maluchy mogą bezpiecznie bawić się wewnątrz i nie są narażone na intensywne światło słoneczne. Oczywiście podstawowym kryterium wyboru idealnego dla naszych potrzeb namiotu plażowego jest jego rozmiar, ważna jest także wygoda transportu i rozłożenia namiotu. Istotny jest stelaż - trwały i mocny, ale jednocześnie łatwy w montażu. Materiał, z którego wykonany będzie nasz namiot plażowy także jest bardzo ważny - nie może być zbyt prześwitujący i mieć niskiej przepuszczalności światła. Sprawdzą się zwłaszcza materiały z tworzyw sztucznych, nieprzepuszczające światła, piasku i deszczu. Przy wyborze zwróćmy uwagę na montaż namiotu – to, by mocowanie było solidne to bardzo istotna kwestia. Dzięki temu namiot plażowy będzie trzymał się na swoim miejscu bez względu na pogodę. Wbijane w piasek śledzie muszą być więc naprawdę godne zaufania. Kształt namiotu który wybierzemy także ma znaczenie - namioty plażowe zazwyczaj mają kształt igloo i jest to najbardziej warte zaufania rozwiązanie. Godne uwagi są także dodatkowe daszki, osłona na wejście zapinana na zamek czy moskitiera - dzięki temu można z niego korzystać także wieczorami. Warto dobrać także model z odpowiednim podłożem, chroniącym przed piaskiem i wilgocią, które uczyni nasz wypoczynek jeszcze bardziej wygodnym.

Namioty na plażę dla każdego

Przed wyjazdem warto zakupić modele namiotów na plażę, które będą nam najbardziej odpowiadały. W sklepie turystycznym sportbazar.pl bez względu na to, czy lubisz wędkować czy właśnie planujesz wakacje na wybrzeżu, na pewno znajdziesz godne uwagi modele. Lekkie, bo ważące około 1 - 2 kilogramów, poręczne, bo umieszczone w wygodnych pokrowcach i przede wszystkim stanowiące skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Zapraszamy na zakupy - mamy wiele modeli w różnych kolorach i modyfikacjach, zbudowane z pewnych i mocnych tworzyw sztucznych, które w starciu z mocnym wiatrem świetnie sobie poradzą. Namioty na plażę zapewnią schronienie, będą naszym parawanem na rybach i podczas wypoczynku na plaży - na pewno warto się w nie zaopatrzyć. Jedyne, co musimy przemyśleć, to wymiar namiotu plażowego - zadbajmy, by pomieścił on nas i naszych bliskich, zwłaszcza maluchy, dla których silne słońce może być niebezpieczne.

Namioty na plażę. Jakie jeszcze mają zalety

Wszyscy, którzy chociaż raz byli nad morzem dobrze wiedzą, jak szybko pogoda ulega zmianie i jak niekiedy uciążliwy może byc wypoczynek pośród wydm. Nadmierne nasłonecznienie, mocny wiatr, krążące wszędzie drobinki piasku – właśnie przed tym może uchronić nas namiot plażowy. Nie do końca z kolei zdadzą tu egzamin parawany.

Namiot plażowy wyposażony w podłogę z powodzeniem ochroni także przed wilgocią i piaskiem od spodu. To rozwiązania szczególnie atrakcyjne dla plażowiczów, zwłaszcza rodzin z małymi dziećmi oraz dla wędkarzy. Modele namiotów plażowych w naszym sklepie internetowym są równie wygodne w użyciu jak parawany, jeśli nie bardziej – składane, łatwe w transporcie i lekkie. Warto o nich pamiętać przed letnim wyjazdem – wystarczy dobrać tylko odpowiedni rozmiar i cieszyć się spokojnym wypoczynkiem na plaży (prawie) bez względu na pogodę.

Powered by Comarch e-Sklep ®