0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 14
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Namioty plażowe - niezbędne na wakacjach

Każdy, kto chociaż raz był wakacjach nad morzem wie, jak uciążliwa może być niekiedy pogoda i warunki wypoczynku na plaży. Aby urlop był jak najbardziej komfortowy, wygodny i przyjemny warto wyposażyć się w namioty plażowe - dzięki nim nie zagrozi nam mocny wiatr, drobinki piasku czy nadmierne słońce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą namiotów plażowych - hurtownia Sportbazar.pl i proponowane przez nas akcesoria sprawią, że wakacje będą się wiązały tylko z przyjemnymi wspomnieniami.

Jak wybrać namiot plażowy

Namioty plażowe świetnie sprawdzą się nie tylko nad morzem, ale także nad jeziorami - są wspaniałym wyposażeniem dla wędkarzy. Są pomocne jako osłona przed uciążliwym wiatrem, intensywnym słońcem - zadbają także dla nas o odrobinę prywatności na zatłoczonej plaży. Namiot plażowy jest niezbędny zwłaszcza dla rodzin z dziećmi - maluchy mogą bezpiecznie bawić się wewnątrz i nie są narażone na intensywne światło słoneczne. Oczywiście podstawowym kryterium wyboru idealnego dla naszych potrzeb namiotu plażowego jest jego rozmiar, ważna jest także wygoda transportu i rozłożenia namiotu. Istotny jest stelaż - trwały i mocny, ale jednocześnie łatwy w montażu. Materiał, z którego wykonany będzie nasz namiot plażowy także jest bardzo ważny - nie może być zbyt prześwitujący i mieć niskiej przepuszczalności światła. Sprawdzą się zwłaszcza materiały z tworzyw sztucznych, nieprzepuszczające światła, piasku i deszczu. Przy wyborze zwróćmy uwagę na montaż namiotu – to, by mocowanie było solidne to bardzo istotna kwestia. Dzięki temu namiot plażowy będzie trzymał się na swoim miejscu bez względu na pogodę. Wbijane w piasek śledzie muszą być więc naprawdę godne zaufania. Kształt namiotu który wybierzemy także ma znaczenie - namioty plażowe zazwyczaj mają kształt igloo i jest to najbardziej warte zaufania rozwiązanie. Godne uwagi są także dodatkowe daszki, osłona na wejście zapinana na zamek czy moskitiera - dzięki temu można z niego korzystać także wieczorami. Warto dobrać także model z odpowiednim podłożem, chroniącym przed piaskiem i wilgocią, które uczyni nasz wypoczynek jeszcze bardziej wygodnym.

Namioty na plażę dla każdego

Przed wyjazdem warto zakupić model namiotu plażowego, który będzie nam najbardziej odpowiadał. W hurtowni sportbazar.pl bez względu na to, czy lubisz wędkować czy właśnie planujesz wakacje na wybrzeżu, na pewno znajdziesz godne uwagi modele. Lekkie, bo ważące około 1 - 2 kilogramów, poręczne, bo umieszczone w wygodnych pokrowcach i przede wszystkim stanowiące skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Zapraszamy na zakupy - mamy wiele modeli w różnych kolorach i modyfikacjach, zbudowane z pewnych i mocnych tworzyw sztucznych, które w starciu z mocnym wiatrem świetnie sobie poradzą. Namioty na plażę zapewnią schronienie, będą naszym parawanem na rybach i podczas wypoczynku na plaży - na pewno warto się w nie zaopatrzyć. Jedyne, co musimy przemyśleć, to wymiar namiotu plażowego - zadbajmy, by pomieścił on nas i naszych bliskich, zwłaszcza maluchy, dla których silne słońce może być niebezpieczne.

Hamaki czy namioty na plaży

Wszyscy, którzy chociaż raz byli nad morzem dobrze wiedzą, jak szybko pogoda ulega zmianie i jak niekiedy uciążliwy może byc wypoczynek pośród wydm. Nadmierne nasłonecznienie, mocny wiatr, krążące wszędzie drobinki piasku – właśnie przed tym może uchronić nas namiot plażowy. Nie zrobią tego niestety hamaki.

Namiot plażowy wyposażony w podłogę z powodzeniem ochroni także przed wilgocią i piaskiem od spodu. To rozwiązania szczególnie atrakcyjne dla plażowiczów, zwłaszcza rodzin z małymi dziećmi oraz dla wędkarzy. Modele namiotów plażowych w naszym sklepie internetowym są równie wygodne w użyciu jak hamaki – składane, łatwe w transporcie i lekkie. Warto o nich pamiętać przed letnim wyjazdem – wystarczy dobrać tylko odpowiedni rozmiar i cieszyć się spokojnym wypoczynkiem na plaży (prawie) bez względu na pogodę.

Powered by Comarch e-Sklep ®