0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 1
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Namioty 6-osobowe. Oto, co znajdziesz w kategorii

W tym miejscu znajdziesz turystyczne namioty sześcioosobowe marki High Peak. Takie namioty z powodzeniem wykorzystasz podczas kempingu. Namioty te pomieszczą maksymalnie sześciu użytkowników, ale, jeśli zależy Ci na komforcie związanym z miejscem, możesz nocować pod chmurką z mniej liczebną ekipą. Namiot znajdzie zastosowanie również w rodzinie w modelu 2+2 czy pięcioosobowej grupie przyjaciół, którzy wolą podzielić przestrzenie sypialniane na damskie i męskie. Namioty 6-osobowe znajdujące się w tej kategorii są niezwykle wytrzymałe i praktyczne, a ich cena oscyluje między 1129 a 2099 zł. Poczytaj i wybierz model dla siebie.

Namioty 6-osobowe. Czy nocowanie w namiocie jest lepsze od campera czy glampingu?

Powiesz "po co się męczyć w namiocie", jeśli aktualnie można spać w camperze czy w ogóle wybrać glamping?". Niby nie ma to większego znaczenia. Przecież chodzi o chillout z bliskimi przy ognisku, kąpiele w jeziorze, grę w badmintona, wylegiwanie się w hamaku z książką, spływy kajakowe i te romantyczne wieczory na łonie natury... Biwakowanie to doskonała okazja do kontaktu z naturą i sposób na wyciszenie się oraz uwolnienie od negatywnych bodźców i bezsensownych pochłaniaczy czasu bez względu na to, jaką formę noclegu wyierzesz. Jeśli jednak po pierwszym campingu okaże się, że połknąłeś biwakowego bakcyla, zakup własnego namiotu 6 osobowego może okazać się sporą oszczęsnością. Cóż, jeśli nie musisz liczyć się z kosztami, a komfort snu przedkładasz nad wszystko inne, polecamy, bo camper czy glamping to również fantastyczna sprawa. Tradycyjne namioty 6-osobowe mają jednak tę przewagę, że człowiek naprawdę ma poczucie bycia w naturze. Dzięki temu, że śpi niemal na ziemi, ma możliwość czucia jej naprawdę. Może się w niej ukorzenić.

Namioty sześcioosobowe. Wybierz odpowiedni i rpzpocznij wspaniałą przygodę

Na co zwrócić uwagę, przeglądając namioty dla sześciu osób od różnych marek? Dla nas najważniejsza jest jakość wykonania. Namiot to nie T-shirt, który można wymieniać co sezon. To poważna inwestycja. Zwróć więc przede wszystkim uwagę na tropik i stelaż. Namiot 6 osobowy na biwak powinien cechować się wodoodpornością na poziomie min 3 000 mm H2O, optymalnie będzie jednak 4 000 mm H2O. Stelaż z kolei powinien być solidny, jego elementy idealnie dopasowane, a całość konstrukcji solidna, co utrzyma go na miejscu wtedy, gdy zerwie się naprawdę silny wiatr. W namiotach dla 6 osób równie ważny jest też przedsionek. Musisz przecież gdziesz przechowywać swoje rzeczy. Ponadto przedsionek daje możliwość zjedzenia posiłku na zacisznym miejscu, kiedy na zewnątrz pada. Pomyśl także o innych elementach – podłoga w przedsionku, okna, zadaszenie, dodatkowe kieszenie, siatka mesh na insekty czy wysokość namiotu.

Powered by Comarch e-Sklep ®