0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 2
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Jak sprawić, aby trening piłkarski stał się bardziej efektywny?

Istotnym elementem motywacyjnym z pewnością jest atrakcyjność treningu. Dlatego, jeśli chcesz zachęcić swoich zawodników do szlifowania umiejętności podnoszących poziom ich umiejętności, koniecznie wyposaż swój ośrodek szkoleniowy w mury piłkarskie NO10. Aktywności z wykorzystaniem tego sprzętu w pierwszej kolejności docenią zawodnicy obejmujących pozycję atakujących, ponieważ mur treningowy NO10 ma na celu trening szybkiej reakcji na zmianę sytuacji boiskowej. To wszystko za sprawą mechanizmu, który sprawia, że mur po uderzeniu odchyla się i szybko wraca do swojej wyjściowej pozycji. Mury piłkarskie NO10 skupiają się na symulacji realistycznych warunków panujących w czasie gry, tak aby zawodnicy jak najlepiej mogli przygotować się do pełnowymiarowej rozgrywki. W ofercie marki występują modele o różnych wysokościach, co pozwoli na idealne dostosowanie sprzętu do potrzeb zawodników.

Jakie korzyści płyną z wykorzystania reboundera podczas szkolenia zawodników?

Reboundery piłkarskie NO10 to sprzęt doceniany zarówno przez początkujących jak i doświadczonych piłkarzy. Co kryje się za fenomenem tego produktu? Sprzęt pozwala doskonalić umiejętności, bez których żaden zawodnik nie poradziłby sobie w świecie piłkarskim – strzelanie podawanie oraz przyjęcie piłki. Dodatkowo reboundery NO10 umożliwiają oddawanie dużej ilości strzałów w krótkim czasie, co bezpośrednio przekłada się na efektywniejsze wyniki. Producent posiada również w ofercie piłki nożne, które ułatwią przeprowadzenie treningu w szkółkach piłkarskich z wykorzystaniem rebounderów.

Cena idąca w parze z jakością

Marka NO10 stawia na wysoką jakość oferowanych produktów, dlatego zarówno mury piłkarskie NO10 jak i reboundery piłkarskie NO10 zostały wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na intensywne użytkowanie. Każdy produkt posiada wytrzymałą konstrukcję odporną na uszkodzenia, dzięki czemu wyposażenie w nie ośrodków i szkółek piłkarskich to zdecydowanie inwestycja długoterminowa. Dodatkowo produktu są przystępne cenowo, dzięki czemu każda instytucja będzie mogła pozwolić sobie na zakup sprzętu tej marki.

Powered by Comarch e-Sklep ®