0

14 czerwca zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim walka o puchar w najważniejszym turnieju futbolowym – Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Czy znasz już terminarz Mistrzostw? Pierwszy mecz na Mundialu Polska rozegra z Senegalem 19 czerwca. Kolejne spotkanie odbędzie się 24 czerwca. Wówczas powalczymy o wyjście z grupy z Kolumbią, natomiast 28 czerwca z Japonią. My już trzymamy kciuki za Orły Nawałki! A Wy?

Nasza Reprezentacja będzie potrzebowała w tym ważnym momencie gorącego wsparcia od kibiców. Czy jesteście na to przygotowani? Zaopatrzcie się w niezbędne gadżety takie jak koszulki w barwach narodowych, szaliki, flagi, gwizdki i oglądajcie mecze z udziałem Reprezentacji, dając głośny wyraz wsparciu. Poczujcie klimat Mundialu! Bez względu na to, czy rozgrywki będziecie oglądali na stadionach Rosji czy przed telewizorem (w pubie, w domu czy w specjalnych miejscach wyznaczonych w centrum miast), nawiązujcie więzi z rodakami i poczujcie jedność!

Zajrzyjcie do strefy mundialowej! W naszym sklepie kibica znajdziesz dziesiątki produktów związanych z tym wydarzeniem. Dzięki odzieży w kolorze białym i czerwonym wyrazicie dumę z narodowych barw, oglądając mecz, a za pomocą flagi Polski, którą możecie powiesić na balkonie, doczepić do samochodu czy zabrać ze sobą do znajomych na wspólne oglądanie rozgrywek, podkreślicie, że całym sercem jesteście z drużyną. Wśród produktów zarówno stroje reprezentacji (koszulki w barwach narodowych i spodenki), jak bluzy w kolorze czerwonym czy biało-czerwone komplety. Zróbcie hałas! Jeśli jesteście entuzjastami naprawdę głośnej wrzawy, musicie zabrać ze sobą gwizdki!

Jesteście nie tylko kibicami, ale i sami gracie w piłkę? Świetnie! Mecz rozegrany piłką stworzoną specjalnie na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji to coś dla Was! Koniecznie zaopatrzcie się w adidas Telstar 18. Piłka nożna na Mistrzostwa to także wspaniały prezent urodzinowy dla chłopca bądź mężczyzny interesującego się piłką.

Powered by Comarch e-Sklep ®