0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar:

Producent:

Liczba produktów: 9
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

MMA – mieszane sztuki walki

Coraz większą popularnością cieszą się widowiskowe gale mma. Zawodnicy wchodzący do oktagonu, czyli miejsca, w którym konfrontują się różne style walki, ciężko trenują używając niezbędny sprzęt do mieszanych sztuk walki. Wszechstylowa walka wręcz charakteryzuje się różnorodnością technik i stylów, w jakich walczą zawodnicy. Walka rozpoczyna się w stójce, gdzie zawodnicy wymieniają się uderzeniami i kopnięciami, jednak często bitwa przenoszona jest do parteru, a tam zawodnicy popisują się wyszukanymi dźwigniami i duszeniami. Aby to wszystko wytrenować do perfekcji, potrzebne są lata treningu i niezbędny sprzęt do mma.

MMA – niezbędne akcesoria

Mieszane sztuki walki, jak każdy sport kontaktowy niesie za sobą możliwość doznania kontuzji. Podczas treningów przydają się akcesoria do mma takie jak, ochraniacze na golenie, kaski, rękawice. Akcesoria do mieszanych sztuk walki zadbają o bezpieczeństwo i sprawią, że trening będzie efektywny. Sprzęt do mma to nie tylko ochraniacze, niezbędny będzie również odpowiedni strój. Najczęściej są to luźniejsze spodenki niekrępujące ruchów oraz dopasowana koszulka (rashguard), która idealnie odprowadzi wilgoć podczas intensywnego treningu. Osoby zaczynające przygodę z mma powinny zaopatrzyć się w sprzęt do mieszanych sztuk walki, ochraniacze i odzież sprawią, że trening będzie bezpieczny i nie wyrządzimy krzywdy sobie i współtrenującym.

MMA – wiele stylów, jeden trening

Akcesoria do mma przydatne podczas treningów to także worki bokserskie i tarcze treningowe. Należy jednak pamiętać, że genezą mma jest łączenie stylów walki. Treningi powinny być przekrojowe i zawierać elementy zaczerpnięte z różnych stylów, boksu, zapasów, judo czy jiu-jitsu. Więc sprzęt do mma można zapożyczać z innych dyscyplin. Akcesoria do mieszanych sztuk walki znajdziesz w sklepie sportbazar.pl

Powered by Comarch e-Sklep ®