0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 4
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Maska do nurkowania Aqua-Speed – wakacje na fali

Wyjeżdżasz na wakacje w ciepłe miejsce. Masz już strój kąpielowy, klapki, ręcznik, koc piknikowy, okulary przeciwsłoneczne, dmuchańce, na których będziesz pozować na Insta oraz kremy do opalania z filtrem i chłodzące żele po opalaniu W takim razie brakuje Ci maski do nurkowania Aqua-Speed. Dzięki masce możesz oglądać podwodny świat, rafy koralowe, kolorowe rybki, kałamarnice, żółwie oraz ciekawe formacje skalne bądź wraki zatopionych samochodów, statków czy pociągów. Maska zabezpiecza oczy przed solą morska, zanieczyszczeniami oraz pozwala na lepsze widzenie. Jeśli zastosujesz maskę pełnotwarzową lub uzupełnisz maskę do nurkowania Aqua-Speed o rurki do pływania możesz w tym podwodnym świecie zawitać na dłużej bez konieczności ciągłego wynurzania się w celu nabrania powietrza.

Maska z pewnością przyda Ci się w Egipcie, Chorwacji, Czarnogórze oraz w innych miejscach na wybrzeżu morza Adriatyckiego, w Grecji, w Hiszpanii, we Francji, w Turcji, na Cyprze i w miejscach nieco bardziej egzotycznych i znacznie mniej popularnych wśród Polaków, czyli w Australii czy na Dominikanie. Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu takiej maski, przeczytaj artykuł na naszym blogu. Pamiętaj również o tym, by przed wyjazdem porządnie umyć maskę. Koniecznie z płynem do mycia naczyń. Potem wysusz, użyj anty foga w sprayu, płynie lub żelu i wypoleruj. Jeśli maska na miejscu będzie parować, możesz użyć śliny.

Jak jest zbudowana maska do nurkowania Aqua-Speed

Tradycyjna maska do nurkowania, również maska do nurkowania dla dzieci Aqua-Speed jest zbudowana z szyby, ramki podtrzymującej szybę, kołnierza uszczelniającego, osłony na nos oraz paska z systemem regulacji. Na rynku znajdziesz między innymi maski z szybą pojedynczą, z szybą podwójną, która umożliwia zamontowanie szkieł korekcyjnych czy maskę z szybą panoramiczną dającą szerszy kąt widzenia. Do maski koniecznie dokup fajki do nurkowania Aqua-Speed. Na rynku dostępne są również maski do snorkelingu pełnotwarzowe. To maska do nurkowania i fajka 2w1. Jak sama nazwa wskazuje maska zakrywa całą twarz, na nad czołem usadowiona jest rurka do nurkowania z systemem blokującym wlewanie wody do środka. W sklepie sportbazar.pl znajdziesz również zestawy do nurkowania od Aqua-Speed, w skład których wchodzi maska i fajka.

Fajki do nurkowania Aqua-Speed

Podstawową funkcją fajki do nurkowania, inaczej zwaną rurką jest oddychanie pod powierzchnią wody bez konieczności wynurzania się. Fajki do nurkowania Aqua-Speed mają jednak jeszcze jedno zadanie. Otóż dzięki nim, nurek jest widoczny dla innych. Dobra maska zawiera otwór uniemożliwiający wlewanie się wody do środka oraz ustnik ortopedyczny pozwalający na przytrzymywanie fajki do nurkowania Aqua-Speed. Zwróć na to szczególną uwagę, jeśli uzupełniasz maskę do nurkowania dla dzieci Aqua-Speed o fajkę. Najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka.

Jeśli snorkeling nie ma już dla Ciebie tajemnic i właśnie skończyłeś kurs dla profesjonalnych nurków, weź pod uwagę nurkowanie Polsce. Tutaj przeczytasz, gdzie możesz zobaczyć ciekawe miejsca, nie wyjeżdżając daleko od domu.

Powered by Comarch e-Sklep ®