0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 19
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Łyżwy figurowe Roces dla wymagających użytkowników

Marka Roces jest znana z produkcji doskonałej jakości łyżew, rolek i wrotek. Firma dostarcza takie rozwiązania już od 1952 roku. Roces to jeden ze światowych liderów w produkcji łyżew i rolek. Ta włoska marka stawia przede wszystkim na proekologiczną postawę i połączenie funkcjonalności z elegancją. Łyżwy figurowe Roces pozwalają na wykonywanie nawet najtrudniejszych figur i prawdziwą ekwilibrystykę na lodzie. Doskonałej jakości łyżwy figurowe Roces są przede wszystkim wygodne – doskonale dopasowują się do kształtu stóp i minimalizują ryzyko kontuzji.

Łyżwy hokejowe Roces – zabawa na lodzie bez granic

Łyżwy hokejowe Roces przeznaczone do gry w hokeja na lodzie są ergonomiczne. Regulowane łyżwy damskie figurowe Roces wzmocnione syntetycznymi panelami i z miękką wyściółką pozwalają na płynny ruch po tafli lodu. Łyżwy hokejowe Roces sprawdzają się świetnie nawet w przypadku bardzo częstego i intensywnego użytkowania – te rewolucyjne łyżwy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Łyżwy damskie figurowe Roces warto kupić razem z akcesoriami. Sprawdź ochraniacze, kaski oraz akcesoria rolkarskie do jazdy na łyżwach i łyżworolkach.

Powered by Comarch e-Sklep ®