0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar:

Liczba produktów: 24
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Rolki Roces – solidne i bezpieczne

Jeżeli lubisz szybką, ale i bezpieczną jazdę na rolkach, to rolki Roces są zdecydowanie dla Ciebie. Zwrotny i szybki system jezdny pozwoli Ci osiągać duże prędkości, a do tego możesz czuć się bezpiecznie. Rolki Roces posiadają wszelkie zabezpieczenia przed wypięciem oraz doskonale dopasowują się do stopy. W ofercie posiadamy rolki damskie Roces oraz rolki Roces męskie w różnych wersjach kolorystycznych.

Łyżworolki Roces – co dało im początek

Czy wiesz, że pierwowzór współczesnych rolek powstał już w XVIII wieku Co prawda bardzo odbiegał od tych, które obecnie spotykamy w sklepach, ale konstrukcja opierała się na podobnej zasadzie. Łyżworolki z łożyskami kulkowymi pojawiły się na rynku dopiero w 1980 roku. Od tego czasu technologia łyżworolek poszła mocno do przodu i aż trudno uwierzyć, że dziś dostępne są rolki regulowane, z podwójnym lub potrójnym systemem zaczepu, wentylowane, wyjątkowo zwrotne, o kółkach pokrytych polituranem gwarantującym dłuższą żywotność. Takie właśnie są łyżworolki Roces! Te wyjątkowe produkty posiadają także nowatorską klamrę z pamięcią regulacji. Niezwykłą przyjemność z jazdy czerpać można także dzięki systemowi pochłaniającemu drgania. Dzięki temu możesz czerpać przyjemność z jazdy na łyżworolkach Roces na różnych powierzchniach. Rolki damskie Roces dostępne są w ciekawej i delikatnej kolorystyce, która zwraca na siebie uwagę, natomiast rolki Roces męskie dominują w ciemnej i stonowanej kolorystyce. Najpopularniejsze modele rolek damskich Roces to modele Icon. Wśród dzieci największą popularnością z kolei cieszą się rolki dla dzieci Roces Jokey.

Rolki – hobby dla całej rodziny i sposób na piękną sylwetkę

Jazda na rolkach to wspaniały pomysł na spędzanie wolnego czasu w gronie najbliższych połączonego z aktywnością fizyczną. Polubią ją zarówno dzieci, jak i rodzice. Wspólna aktywność i zabawa, pobyt na świeżym powietrzu, same plusy, a do tego jazda na rolkach pozwolala spalić nawet 700 kcal w ciągu godziny Dla porównania, gdyby chcieć spalić taką ilość kalorii podczas aerobiku, musielibyśmy ćwiczyć przez dwie godziny. Jeśli już przekonałaś sie, że rolki to strzał w dziesiątkę, postaw na markę Roces. Rolki Roces mogą nam posłużyć latem, wiosną i jesienią. Moszesz zabrać je także na wakacje. Wystarczy spakować je w torbę na rolki i wrzucić do bagażnika samochodowego. Zajmują niedużo miejsca, a zwiedzanie nowych miejsc na rolkach Roces, szczególnie jeśli masz niewiele czasu, może być naprawdę fascynującym doświadczeniem.

Rolki agresywne Roces

Dla osób o stalowych nerwach i ciągłej potrzebie dostarczania adrenaliny marka przygotowała Rolki agresywne Roces jak M12 UFS czy X35. Wyjątkowo zwrotne łyżworolki Roces M12 UFS przystosowane do akrobacji oraz agresywnej jazdy i zostały zaprojektowane przez skaterów dla skaterów. Model X35 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rolki freestyle. Dzięki wkładce amortyzacyjnej nawet podczas tego typu jazdy ryzyko kontuzji znacznie się zmniejsza, oczywiście przy zachowaniu zasad bezpiecznej jazdy. Tego typu rolki można z powodzeniem zabrać do skateparku, by sprawdzić ich możliwości. Obydwa modele mają bardzo klasyczny design i stonowaną kolorystykę, dzięki czemu z pewnością zwróci uwagę każdego mężczyzny szukającego skaterskich łyżworolek.

Powered by Comarch e-Sklep ®