0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 7
Sortuj według

-52%

Wrotko-rolki Outrace Funny Blue PW-117J

-55%

Łyżworolki Outrace Flash Boy PW-126B-79

-55%

Łyżworolki Outrace Flash Sky PW-126B-79

Strona 1 z 1 1

Outrace w sklepie sportbazar.pl

Od 2021 roku w sklepie sportbazar.pl oferujemy produkty nowej marki rolkarskiej – Outrace. Outrace to scheda po marce mico, która funkcjonowała na rynku blisko dekadę. Outrace swoją fabrykę ma w Azji, co daje jej możliwość zaproponowania klientom produktu w dobrej cenie, nie tracąc tym samym na jakości. Jakie produkty można nabyć u nas? Oferujemy łyżworolki dla dzieci Outrace, dla młodzieży oraz akcesoria do tych rolek.

Łyżworolki dla dzieci Outrace Flash

W ofercie marki Outrace znajdziesz kultowy już model Flash znany wcześniej pod wspomnianym logo mico w trzech wersjach kolorystycznych, czyli czarno-różowym, czarno-zielonym i czarno-miętowym. Jest to klasyczny model, który spodoba się zarówno dziecku, jak i nastolatkowi. Przyzwoita jakość wykonania, 3-stopniowe zapięcie (klamra dwusekcyjna z zabezpieczeniem, sznurowadła, rzep), karbonowe łożyska ABEC 7 oraz średniej wielkości kółka o twartości 82A czynią z nich konkurencyjną propozycję w stosunku do innych rolek dla dzieci i młodzieży dostępnych na rynku. Dzięki regulacji rozmiaru, która jest zresztą dziecinnie prosta, rolki dla dzieci Outrace mogą służyć użytkownikowi nawet trzy sezony. Nie bez powodu łyżworolki Outrace Flash są tak często wybierane na prezent.

Inne modele rolek dla dzieci Outrace

Prócz wspomnianego modelu Flash, Outrace proponuje klientom również modele Funny, Ghost oraz Volt. Ten pierwszy przeznaczony jest dla najmłodszych użytkowników. Jest to model 2w1, który ma płozę wrotkową i rolkową. Początkowo dzieci mogą korzystać z tej pierwszej, a kiedy opanują podstawowe ruchy, przesiąść się na tę rolkową. Wymiana płozy odbywa się jedynie za pomocą śruby imbusowej dołączonej do kartonu. Modele Ghost oraz Volt to już tradycyjne modele z regulacją rozmiaru. Model Volt w zakresie specyfikacji jest bardzo zbliżony do modelu Flash i również występuje w kolorystyce dla dziewczynek i dla chłopców. Cena obu modeli rolek dziecięcych Outrace oscyluje w przedziale 259-279 zł. Model Ghost natomiast jest już modelem nieco bardziej zaawansowanym, stworzonym z lepszej jakości tworzyw. Mocniejsze tworzywa przekładają się na maksymalną wagę użytkownika. W przeciwieństwie do wcześniej omawianych modeli, łyżworolki dla dzieci Outrace Ghost zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkownikom o wadze do 100 kg.

Powered by Comarch e-Sklep ®