0

Łyżworolki Mico Rider II 2w1 PW-223B-8

Kod towaru: Ł0719

Producent: Mico

-23%
lyzworolki-mico-rider-ii-2w1-miniatura
lyzworolki-mico-rider-ii-2w1-miniatura lyzworolki-mico-rider-ii-2w1-profil lyzworolki-mico-rider-ii-2w1-polprofil lyzworolki-mico-rider-ii-2w1-para

Łyżworolki Mico Rider II 2w1 PW-223B-8

Produkt niedostępny

W magazynie: brak towarubrak towaru

Wysyłka w 1-2 dni

Darmowa dostawa od 199zł

14 dni na zwrot

Łyżworolki Mico Rider II 2w1

 

Rolki dla dzieci i młodzieży Rolki MICO Rider łączą w sobie wszystko to, czego oczekuje klient, myśląc o zakupie rolek rekreacyjnych dla swojej pociechy. Ich dwa największe atuty to wymienna płoza oraz możliwość regulacji rozmiaru. Oznacza to jazdę przez cały rok i to przez kilka sezonów nawet przy rosnącej stopie! But jest zbudowany z grubej tkaniny typu thermo fit o właściwościach izolacyjnych, która pozwala skórze oddychać. Od strony kostki okala ją wysoki stelaż wykonany z tworzy sztucznych, którego zadaniem jest stabilizacja stopy. Prezentowany model wyposażony został w 3-stopniowe zapięcia - klamra, sznurowadła i rzep. Pozwoli Ci to odetchnąć na myśl o bezpieczeństwie dziecka - rolki nie odepną się podczas jazdy. Dodatkowym walorem rolek dla dzieci jest łatwa i wygodna zmiana rozmiaru za pomocą jednego przycisku.

 

Łyżworolki posiadają dwie wymienne płozy - płoza do łyżew (hokejowa, wstępnie naostrzona) oraz płoza do rolek (wyposażona w miękkie, kauczukowe kółka PU o twardości 82A i średnicy 72mm na wytrzymałych i szybkich łożyskach ABEC-5 CARBON).

 

Dane techniczne:

·wygodna i łatwa zmiana rozmiaru bez użycia kluczy

·3 - stopniowe zapięcie (klamra, sznurowadła, rzep)

·łyżwy wstępnie naostrzone - płoza hokejowa

·łożyska w rolkach - ABEC - 5 CARBON

·kółka - kauczukowe (80A/72MM)

·hamulec - materiał TPR

·zmiana płozy za pomocą trzech śrub imbusowych

·do płoz dołączone są nakładki ochronne

 

Łyżworolki przeznaczone dla osób o masie ciała od 20 do 60 kg i długości stopy mniejszej niż 260mm. Klasa B. Łyżwy przeznaczone dla osób o masie ciała od 20 do 100 kg z wyłączeniem zawodów sportowych.

Powered by Comarch e-Sklep ®