0

Łyżworolki Mico Liner Girl 2w1 biało-różowo-szare

Kod towaru: Ł0584

Producent: Mico

Opinie: 1

-30%
łyżworolki-mico-linar-girl-2w1
łyżworolki-mico-linar-girl-2w1 ŁYŻWO-ROLKI MICO-LINEAR GIRL (1 (3) ŁYŻWO-ROLKI MICO-LINEAR GIRL (1 (9) ŁYŻWO-ROLKI MICO-LINEAR GIRL (1 (1)

Łyżworolki Mico Liner Girl 2w1 biało-różowo-szare

Produkt niedostępny

W magazynie: brak towarubrak towaru

Wysyłka w 1-2 dni

Dostawa już od 0 PLN

14 dni na zwrot

Łyżworolki Mico Liner Girl 2w1 biało-różowo-szare

 

Szukasz wielofunkcyjnego produktu, z którego Twoja Pociecha będzie mogła korzystać przez kilka sezonów Świetnie trafiłeś! Prezentowane łyżworolki 2w1 dla dzieci i młodzieży z możliwością regulacji rozmiaru to odpowiedź na Twoją potrzebę. Model posiada dwie płozy, które bez trudu sam możesz wymieniać. Wiosną, latem i wczesną jesienią możesz korzystać z płozy rolkowej, natomiast w sezonie zimowym przekształcisz swoje rolki na łyżwy, by ruszyć na lodowisko. Kolejny atut do regulacja rozmiaru. Ten produkt rośnie wraz ze stopą Twojego dziecka/ nastolatka. Za pomocą przycisku możesz zmienić rozmiar w zakresie czterech jednostek. To spora oszczędność! Część zewnętrzną rolek stanowi gruba tkanina o właściwościach izolacyjnych (THERMO FIT). But w okolicy kostki otula stelaż z mocnego tworzywa sztucznego zapobiegający urazom. Łyżworolki zostały wyposażony w 3-stopniowy system zapięcia - klamra, sznurowadła i rzep. Takie rozwiązanie chroni przed upadkiem spowodowanym wypięciem któregoś z wiązań. Prezentowane łyżworolki 2w1 dla dzieci i młodzieży posiadają dwie wymienne płozy:

 

1) Płoza do łyżew (figurowa, wstępnie naostrzona)

2) Płoza do rolek (wyposażona jest w miękkie, kauczukowe kółka PU o twardości 82A i średnicy 72mm na wytrzymałych łożyskach ABEC-5 CARBON, które pozwalają na rekreacyjną, bezpieczną jazdę)

 

Dane techniczne:

·wygodna i łatwa zmiana rozmiaru bez użycia kluczy

·3-stopniowe zapięcie (klamra, sznurowadła, rzep)

·łyżwy wstępnie naostrzone - płoza figurowa

·łożyska w rolkach - ABEC 5 CARBON

·kółka kauczukowe (80A/72mm)

·hamulec - materiał TPR

·zmiana płozy za pomocą trzech śrub imbusowych dołączonych do zestawu

 

Maksymalna waga użytkownika 100kg. Do płoz dołączone są nakładki ochronne.

Powered by Comarch e-Sklep ®