0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Liczba produktów: 10
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Lotki badmintonowe

Lotki badmintonowe to element niezbędny do gry w badmintona. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę zarówno lotek nylonowych, jak i piórkowych. To, z czego zrobiona jest lotka oraz jej waga mają istotny wpływ na grę. Do gry amatorskiej oraz na początku przygody z badmintonem zaleca się używanie lotek nylonowych. Takie lotki do badmintona są wytrzymalsze od swoich odpowiedniczek wykonanych z piór i dużo łatwiejsze do opanowania podczas lotu. Ważą one również więcej niż lotki piórkowe, dzięki czemu nawet podczas meczów rekreacyjnych zagrania będą dynamiczne i efektowne. Lotki badmintonowe z nylonu są ponadto trwalsze, pozwolą więc dłużej cieszyć się urokami gry w badmintona.

Lotki badmintonowe piórkowe

Sklep sportowy sportbazar.pl posiada również w sprzedaży lotki badmintonowe piórkowe. W zależności od modelu posiadają one różną prędkość lotną, co przekłada się na dynamikę gry. Takie lotki polecane są bardziej zaawansowanym graczom. Lotki do badmintona piórkowe charakteryzują się lepszym, bardziej precyzyjnym torem lotu, stąd też znakomicie nadają się do doskonalenia techniki gry.

Lotki badmintonowe – speedminton

Rosnącą popularnością w ostatnim czasie cieszy się szybka odmiana badmintona, tzw. speedminton. Cechuje go dużo większe tempo gry oraz nieco inny rodzaj potrzebnego sprzętu (rakietek i lotek). Do gry wymagane są tu lotki badmintonowe o dużo większej masie oraz wytrzymałości. One również znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Powered by Comarch e-Sklep ®