0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Liczba produktów: 5
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Lodówka turystyczna na biwak

Na wyjazd w plener warto zabrać ze sobą specjalną lodówkę turystyczną. Taka lodówka pozwala na bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych o małej trwałości, a także na chłodzenie napojów. Lodówka turystyczna przyda się zarówno podczas biwaku pod namiotem, jak i w czasie podróży przyczepą kempingową. Tradycyjne lodówki turystyczne mogą mieć różną pojemność, ale łączy je taka sama zasada działania. Lodówka turystyczna jest chłodzona specjalnymi wkładami mrożącymi. Taką lodówkę możesz zabrać ze sobą nawet na plażę i w każdej chwili wyciągnąć z niej chłodny napój lub świeże kanapki. Lodówka podróżna jest bardzo tanim, ale niezwykle przydatnym sprzętem. Dzięki ergonomicznej rączce i specjalnej blokadzie otwarcia pokrywy można taką lodówkę bez problemu przenosić w dowolne miejsca.

Lodówki podróżne są bardzo lekkie i praktyczne, a ponadto mają różne pojemności, dzięki czemu można dopasować wielkość lodówki do swoich potrzeb. Lodówka na biwak może mieć od 10 do nawet 30 l pojemności, więc bez problemu zmieścisz w niej kilka 1,5-litrowych butelek wody lub pokaźny zapas jedzenia. Lodówka na biwak z wkładami mrożącymi to najprostszy i najtańszy typ lodówki przenośnej. Możną ją kupić nawet za kilkadziesiąt złotych, a jedyne, czego do niej potrzebujesz, to wkłady mrożące.

Wkład mrożący do lodówki przenośnej

Lodówki turystyczne działają bez wykorzystania energii elektrycznej. Utrzymanie niskiej temperatury jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów mrożących. Wkład mrożący do lodówki to specjalny pojemnik, którego uzupełnia się wodą, a następnie zamraża. Niska temperatura wkładów umieszczanych w lodówkach turystycznych gwarantuje ochłodzenie produktów znajdujących się wewnątrz. Wkład mrożący do lodówki utrzymuje w jej wnętrzu niską temperaturę nawet przez 24 godziny i jest wielokrotnego użytku. Po rozmrożeniu wystarczy go po prostu ponownie zamrozić.

W sklepie sportbazar.pl znajdziesz praktyczne lodówki turystyczne firmy Campingaz o pojemności 13 i 26 l oraz wkłady mrożące w dwóch wielkościach.

Powered by Comarch e-Sklep ®