0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Liczba produktów: 1
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Latarka czołowa – bezpieczeństwo po zmroku

W okresie jesienno – zimowym dni są krótsze i szybciej zapada zmrok. Jednak odpowiednio przygotowani, nie musimy rezygnować z aktywności na zewnątrz. Odzież i chęci to nie wszystko, aby bezpiecznie uprawiać sport na zewnątrz, po zmroku musimy być dobrze widoczni dla innych. Latarka czołowa jest idealnym uzupełnieniem odblaskowych elementów na odzieży. Dzięki niej podczas biegania, czy jazdy rowerem będziemy widoczni z daleka, ale również oświetlmy drogę przed nami. Wybierając nowe i mniej znane trasy podczas wieczornego joggingu możemy zabłądzić, ciemność zaburza orientację, a nieznane otoczenie może wprawić nas w zakłopotanie. Z pomocą przyjdzie nam wtedy latarka czołowa, rozświetli nam drogę i pozwoli wrócić na dobrą trasę.

Latarka czołowa – niezastąpiona nie tylko podczas nocnej wyprawy

Latarka turystyczna led powinna znaleźć się w plecaku każdego podróżnika. Będzie niezastąpiona, kiedy zapadnie zmrok, a nie zdążymy dojść do celu naszej wyprawy. Latarka turystyczna led jest alternatywa dla tradycyjnej latarki, która musimy trzymać w dłoni. W momentach, gdy potrzebujemy obu rąk np. nocą podczas rozbijania obozowiska albo w momencie, kiedy auto odmówi nam posłuszeństwa, czołówka led będzie niezastąpionym narzędziem. Latarka czołowa jest również idealnym urządzeniem dla ludzi lubiących majsterkować, znajdzie zastosowanie w każdym domowym warsztacie, jej jasne światło i możliwość założenia na głowę pozwoli na wygodniejszą i sprawniejszą pracę, nawet w trudnych warunkach.

Latarka czołowa – funkcjonalność i praktyczność

Światło, jakie wytwarza czołówka led, jest jaśniejsze i mocniejsze niż światło tradycyjnych latarek. Istotną cechą jest też czas świecenia, dzięki zastosowaniu technologi led, latarka czołowa może świecić nawet kilka godzin dłużej niż klasyczna latarka. Możliwość wyboru trybu świecenia jest dodatkowym atutem, jaki posiada czołówka led. Światło ciągłe doskonale oświetli nam drogę i otoczenie, natomiast tryb światła pulsacyjnego idealnie sprawdzi się jako sygnalizator naszego położenia dla otoczenia. Oferowane przez sklep sportbazar.pl latarki czołowe oświetlą Ci każdą drogę.

Powered by Comarch e-Sklep ®