✂✂✂ 20% rabatu z kodem: HUNTER i dostawa za free od 199zł Black Week kończy się za  dni  godzin  minut  sekund
Black Week ⚡ 20% rabatu z kodem: HUNTER
dostawa za free od 199zł | Czas:  d  g  m  s
0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Liczba produktów: 9
Sortuj według

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Lampka rowerowa tylna Dunlop 3led SMD ładowanie USB 2100593

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Lampka rowerowa Dunlop 2w1 ładowanie USB z uchwytem do mocowania na kasku 472843

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Zestaw lampek rowerowych Meteor Lumin czarne 31530

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Zestaw lampek rowerowych Meteor Flex czarne 31527

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Zestaw lampek rowerowych Meteor Flex białe 31528

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Zestaw lampek rowerowych Meteor Flex różowe 31592

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Lampka rowerowa Meteor Blaze czarna 31529

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Lampka rowerowa Dunlop rear light & reflector 3 led 76539

BLACK WEEK
kod:HUNTER
🖤 -20%
kod:HUNTER
🖤-20%

Zestaw Lampek Rowerowych Duracell Front+Rear 1 Led 00919

Strona 1 z 1 1

Lampka do roweru – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bez niej żadna rowerowa wycieczka nie dojdzie do skutku. Lampka do roweru, bo o niej tu mowa, to nieodzowny element kolarstwa. Zatroszcz się się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich z lampkami rowerowymi Meteor! Produkty marki Meteor to gwarancja odpowiedniej widoczności na drodze. Ustrzegą Cię przed zagrożeniem o każdej porze dnia i nocy. Kup lampkę do roweru Meteor i bezpiecznie trafiaj do celu!

Meteor – lampka rowerowa, której możesz zaufać

Zdrowie i życie to coś, na czym nie powinniśmy oszczędzać. Odpowiednie wyposażenie podczas uprawiania ulubionego sportu może ustrzec Cię przed różnego typu niebezpieczeństwami. Zakup akcesoriów jest szczególnie ważny z perspektywy rowerzysty. Prędkość, jaką można osiągnąć na rowerze i poruszanie się po ulicy i chodnikach, czyli nawierzchniach, z których korzystają też inni uczestnicy ruchu niesie za sobą duże ryzyko. Widoczność i ochrona przed kontuzją to więc aspekty, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę przed wyprawą. Rodzinne wycieczki na dwóch kółkach to świetny sposób na wolne popołudnie czy weekendową aktywność. Zadbaj jednak o to, by były one bezpieczne. Polecamy zatem lampki rowerowe Meteor. One sprawią, że będziecie widoczni z daleka, a droga przed Wami zawsze będzie dobrze oświetlona. Upewnij się, że każdy członek twojej rodziny posiada lampkę rowerową przednią i lampkę rowerową tylną!

Niezawodne i trwałe lampki rowerowe

Dostępne w naszej ofercie lampki rowerowe Meteor to gwarancja trwałości i odporności. Posiadamy modele zarówno na przód roweru, jak i na jego tył, a proponowane przez nas oświetlenie pracuje w trybie stałym i migającym, dzięki czemu można łatwo dopasować styl świecenia do warunków. Modele posiadają wygodne mocowanie oraz są odporne na opady atmosferyczne. Niektóre z nich są ładowane przez USB. Z naszymi lampkami rowerowymi Meteor nic Cię nie zaskoczy.

Lampka do roweru. Czy tylko Meteor

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem związanym z oświetleniem rowerowym. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko modele marki Meteor, ale też Duracell czy Dunlop. Szczególnie polecamy zestawy, w skład których wchodzi lampka rowerowa przednia i na tył. Entuzjastów aktywnego wypoczynku na dwóch kołach zapraszamy również do kategorii kaski rowerowe czy rękawiczki rowerowe, w których można uzupełnić brakujące akcesoria rowerowe.

Powered by Comarch e-Sklep ®