0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Liczba produktów: 12
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Lampka do roweru – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bez niej żadna rowerowa wycieczka nie dojdzie do skutku. Lampka do roweru, bo o niej tu mowa, to nieodzowny element kolarstwa. Zatroszcz się się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich z lampkami rowerowymi Meteor! Produkty marki Meteor to gwarancja odpowiedniej widoczności na drodze. Ustrzegą Cię przed zagrożeniem o każdej porze dnia i nocy. Kup lampkę do roweru Meteor i bezpiecznie trafiaj do celu!

Meteor – lampka rowerowa, której możesz zaufać

Zdrowie i życie to coś, na czym nie powinniśmy oszczędzać. Odpowiednie wyposażenie podczas uprawiania ulubionego sportu może ustrzec Cię przed różnego typu niebezpieczeństwami. Zakup akcesoriów jest szczególnie ważny z perspektywy rowerzysty. Prędkość, jaką można osiągnąć na rowerze i poruszanie się po ulicy i chodnikach, czyli nawierzchniach, z których korzystają też inni uczestnicy ruchu niesie za sobą duże ryzyko. Widoczność i ochrona przed kontuzją to więc aspekty, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę przed wyprawą. Rodzinne wycieczki na dwóch kółkach to świetny sposób na wolne popołudnie czy weekendową aktywność. Zadbaj jednak o to, by były one bezpieczne. Polecamy zatem lampki rowerowe Meteor. One sprawią, że będziecie widoczni z daleka, a droga przed Wami zawsze będzie dobrze oświetlona. Upewnij się, że każdy członek twojej rodziny posiada lampkę rowerową przednią i lampkę rowerową tylną!

Niezawodne i trwałe lampki rowerowe

Dostępne w naszej ofercie lampki rowerowe Meteor to gwarancja trwałości i odporności. Posiadamy modele zarówno na przód roweru, jak i na jego tył, a proponowane przez nas oświetlenie pracuje w trybie stałym i migającym, dzięki czemu można łatwo dopasować styl świecenia do warunków. Modele posiadają wygodne mocowanie oraz są odporne na opady atmosferyczne. Niektóre z nich są ładowane przez USB. Z naszymi lampkami rowerowymi Meteor nic Cię nie zaskoczy.

Lampka do roweru. Czy tylko Meteor

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem związanym z oświetleniem rowerowym. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko modele marki Meteor, ale też Duracell czy Dunlop. Szczególnie polecamy zestawy, w skład których wchodzi lampka rowerowa przednia i na tył. Entuzjastów aktywnego wypoczynku na dwóch kołach zapraszamy również do kategorii kaski rowerowe czy rękawiczki rowerowe, w których można uzupełnić brakujące akcesoria rowerowe.

Powered by Comarch e-Sklep ®