0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 66
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Kurtki przejściowe damskie w ofercie SportBazar.pl

Osoby uprawiające sport wiedzą bardzo dobrze, że czasami pogoda nie stanowi żadnego problemu w tym, by całkowicie oddać się dyscyplinie, którą kochamy. Niektórzy zaczynają sezon jeszcze zanim się on zacznie, a inni przeciągają go, ile się tylko da. W okresach wiosny i jesieni są wtedy potrzebne kurtki przejściowe damskie, bo nigdy nie wiadomo, jaka będzie pogoda.

Kurtki przejściowe damskie – jaki to rodzaj kurtek

Kurtki przejściowe damskie to taki rodzaj kurtek, jakie nosi się przede wszystkim u schyłku zimy i na początku wiosny oraz w okresie, kiedy jesień przechodzi w zimę. Są to kurtki o średniej grubości i jednocześnie też średnich możliwościach izolacyjnych. Nie są tak cienkie i lekkie, jak jesienne czy wiosenne, ale jednocześnie nie aż tak grube i ciepłe, jak zimowe.

Jakie kurtki przejściowe damskie wziąć pod uwagę

Dobre kurtki przejściowe damskie powinny mieć z pewnością kilka kieszeni, również tych wewnętrznych i koniecznie kaptur, bo między sezonami bardzo często pada deszcz i śnieg. Z uwagi na to, że w okresie użytkowania takich kurtek pogoda bywa kapryśna, bierz pod uwagę jedynie modele wodoodporne, ale jednocześnie „oddychające” (o ile to możliwe, z systemami wentylacyjnymi).

Jeżeli chodzi o materiał wykonania danej kurtki, wybór jest ogromny. Masz do wyboru między innymi:

  • aquacore, czyli szybkoschnący materiał;
  • supratherm gwarantujący doskonałą izolację termiczną;
  • modal cechujący się wyjątkową miękkością i odpornością na blaknięcie w praniu;
  • fine cotton, czyli bardzo trwałą i miękką bawełnę.

Powered by Comarch e-Sklep ®