0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Liczba produktów: 13
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Kuchenka turystyczna na każdy biwak

Poszukujesz wygodnej i lekkiej kuchenki turystycznej, dzięki której biwakowanie stanie się o wiele przyjemniejsze W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie wiele atrakcyjnych modeli, pośród których uda się dobrać coś, co sprosta Twoim oczekiwaniom podczas wypoczynku na łonie natury.

To dzięki gazowej kuchence turystycznej możesz liczyć na ciepły posiłek po nocy spędzonej w chłodnym namiocie – warto więc wiedzieć, jakie modele najlepiej wybrać. Po zakupy zapraszamy do naszego interntowego sklepu sportowego Sportbazar.pl – dzięki oferowanym przez nas akcesoriom turystycznym żadna wyprawa nie będzie wam straszna.

Komu przydadzą się gazowe kuchenki turystyczne

Każdy, kto chociaż raz obozował na świeżym powietrzu dobrze wie, że palinik turystyczny to produkt niezbędny podczas takiej formy wypoczynku. Dobór odpowiedniej kuchenki jest jednak istotny i podczas podejmowania decyzji warto kierować się kilkoma istotnymi sprawami.

Przede wszystkim ważne są nasze potrzeby – czy zamierzamy spędzać na danym miejscu kilka dni czy często się przemieszczać, czy chcemy gotować sobie domowe posiłki czy jedynie proste w przyrządzeniu posiłki instant. Pod uwagę należy wziąć także nasz środek transportu. Oczywistym jest, że podróżując samochodem możemy pozwolić sobie na cięższy i większy model kuchenki turystycznej niż wtedy, kiedy wędrujemy pieszo i każdy dodatkowy kilogram bagażu robi wielką różnicę.

Rodzaje kuchenek turystycznych

Jeśli chodzi o dostępne modele, rozróżniamy je przede wszystkim poprzez paliwo, którym zasilana jest kuchenka turystyczna . Znajdziemy i te gazowe, i te na paliwa stałe, a nawet spirytusowe i elektryczne. Każdy z tych modeli ma swoje wady i zalety – najpopularniejsze są zdecydowanie kuchenki turystyczne gazowe.

Mają one dwie formy – palnik turystyczny przykręcany bezpośrednio do butli oraz klasyczna kuchenka turystyczna. Mało tego – znajdziemy nawet na rynku modele jednorazowe! Możliwości jest więc naprawdę wiele.

Jak wybierać kuchenkę turystyczną

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na rozmiar naszej kuchenki turystycznej oraz jej wagę. Ma to duży wpływ komfort podróży, zwłaszcza kiedy poruszamy się pieszo. Przydatna w drodze jest także stosunkowo duża moc kuchenki, która umożliwi szybkie przygotowanie posiłku, co jest bardzo ważne podczas podróży. Liczą się także inne parametry takie jak wielkość i możliwości kuchenki turystycznej – znajdziemy i bardzo kompaktowe, niewielkie modele oraz całkiem spore kuchenki z kilkoma palnikami.

W ofercie sklepu sportowego Sportbazar.pl znajdziecie wiele modeli wyposażonych w wygodne pokrowce i łatwych w transporcie, które okażą się niezastąpione na każdym biwaku. Proponowane przez nas paliniki turystyczne są lekkie i poręczne, a ich moc pozwala na zagotowanie wody w już 3 minuty, co podczas wędrówki jest naprawdę ważne. Posiadamy gazowe kuchenki turystyczne jedno- i dwupalnikowe, które dobrze współpracują z powszechnie dostępnymi butlami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – na pewno każdy piechur i fan obozowania znajdzie w naszym sklepie internetowym coś dla siebie.

Powered by Comarch e-Sklep ®