0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Kolor:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 24 1 2 3
Strona 1 z 24 1 2 3

Koszulki piłkarskie – piłka nożna wymaga nie tylko wygodnych butów

W sporcie takim jak piłka nożna najważniejszym sportowym wyposażeniem są buty – nie ulega wątpliwości, że to wygoda i komfort stóp jest najważniejszą kwestią. Trudno w końcu dobrze radzić sobie z piłką w za cisnych czy zbyt luźnych butach. Trzeba jednak pamiętać, że same buty to nie wszystko i nie mniej ważne są inne, równie wygodne, elementy stroju. Przewiewne, pozwalajace skórze oddychać koszulki piłkarskie, spodenki czy getry to również ważne elementy stroju piłkarza.

Oczywiście, grać możemy nawet w pierwszej lepszej koszulce, ale znacznie lepsze będą dla nas te, które zostały dobrane do potrzeb piłkarzy. Dostosowane do pogody, oddychające koszulki piłkarskie to z pewnością niezbędnik każdego, kto uwielbia od czasu do czasu rozegrać mecz – choćby tylko ze znajomymi.

Jaka powinna być idealna koszulka piłkarska

Nie wszyscy wiedzą, że bawełniane koszulki zdecydowanie przechodzą do lamusa jeśli chodzi o rozgrywki piłkarskie. Obecnie dokłada się największych starań, by stworzyć lekkie, delikatne, ale zarazem wytrzymałe dzianiny – ich przygotowanie odbywa się nawet w laboratoriach. Kluczem do wyboru odpowiedniej koszulki piłkarskiej jest zakup takiej, która pozwala skórze oddychać.

Dlaczego jest to tak istotna kwestia Dzięki przepuszczaniu powietrza, koszulki piłkarskie umożliwiają noszącemu je piłkarzowi na znacznie większy wysiłek. Taka odzież wzmacnia wytrzymałość – dzięki temu sportowiec może znieść o wiele więcej obciążeń na boisku. Koszulka piłkarska musi być zrobiona z materiału nieprzylegającego do ciała, by nie krępować ruchów, ponadto tkanina musi przetrwać ze swoim użytkownikiem duży wysiłek fizyczny i nie kleić się do ciała. Sprawia to, że gra jest niekomfortowa, co z kolei odbija się na wyniku.

Wzornictwo koszulek piłkarskich

Oczywiście, nie bez znaczenia jest także wygląd koszulki piłkarskiej. Specjaliści od projektowania strojów piłkarskich nie pozostają w tyle za twórcami nowoczesnych materiałów – dostępne na rynku modele są wyjątkowo różnorodne. Podczas zakupów możemy zarówno postawić na klasykę jak i wybrać spośród nowoczesnych i nietypowych wzorów.

Pamiętać należy także o tym, by odpowiednio wyposażyć się na różną pogodę. Rozgrywki nie raz odbywają się przy niesprzyjającej aurze, wtedy równie ważne jest by skóra mogła oddychać, a odzież nie kleiła sie do ciała. Najnowocześniejsze modele strojów piłkarskich pochodzące od godnych zaufania firm spełnią takie wymagania – warto więc zainwestować w produkt, który zapewni komfort podczas meczu - w końcu mamy czerpać radość z takiej formy spędzania czasu. Dlaczego nie korzystać z koszulki piłkarskiej, która pomoże nam wygodnie grać w każdych warunkach

Jak wybrać rozmiar koszulki piłkarskiej

Warto pamiętać o tym, jak dobrać odpowiedni rozmiar naszej koszulki piłkarskiej. Zazwyczaj można spokojnie zdecydować się na rozmiar noszony zazwyczaj, jednak pamiętajmy, że producenci niekiedy stosują odmienną rozmiarówkę, co może nie do końca pasować na naszą sylwetkę.

Najlepszym wyjściem będzie dokładny pomiar – dzięki temu z pewnością wybierzemy słusznie. Dużo łatwiej jest wybrać koszulki piłkarskie dla dzieci – w ich przypadku podaje się wzrost zamiast rozmiaru, dlatego znacznie ławiej wybrać odpowiednio. Najważniejsze, by koszulka nie była ani zbyt luźna, ani za ciasna – na pewno uda nam się znaleźć rozmiar szyty na naszą miarę.

Koszulki piłkarskie FC Barcelona i Real Madrid - niezbędny gadżet każdego kibica

Do naszego sklepu internetowego zapraszamy jednak nie tylko tych, którzy w piłkę nożną grają, ale również tych, którzy wolą ją oglądać z trybun stadionu lub przed telewizorem. W swojej ofercie posiadamy liczne gadżety m.in. dla wszystkich fanów ligii hiszpańskiej. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych na stronie sportbazaru strojów FC Barcelony oraz replik strojów Realu Madryt.

Powered by Comarch e-Sklep ®