0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar:

Producent:

Liczba produktów: 84
Sortuj według
Strona 1 z 3 1 2 3
Strona 1 z 3 1 2 3

Koszulki męskie z długim rękawem

Koszulka z długim rękawem jest idealna na chłodniejsze dni albo na bardzo słoneczne dni, kiedy planujesz długie bieganie i nie chcesz się zbyt mocno opalić. Koszulki męskie z długim rękawem to podstawa w garderobie każdego aktywnego mężczyzny.

Koszulki męskie z długim rękawem – dostępne modele

Koszulki męskie z długimi rękawem są dostępne w wersjach standardowych oraz w wersjach termoaktywnych. Do wyboru masz ogromne zróżnicowanie stylistyczne i kolorystyczne oferowanych koszulek, a w dodatku też modele wykonane z różnych tkanin. Jedne koszulki są luźne, inne mocniej opinają ciało i doskonale podkreślają kształty. W ofercie sklepu SportBazar.pl znajdziesz koszulki firm adidas, Nike, Asics, 4F, Puma, Skins i Brubeck. Zwróć uwagę na zróżnicowanie wykończeń koszulek. Możesz wybrać koszulkę z okrągłym dekoltem albo z dekoltem w tzw. serek. Dostępne są też koszulki męskie z długim rękawem i z golfem – idealne na chłodne i wietrzne dni. Większość modeli ma specjalne ściągacze na rękawach lub zwężane rękawy, co dodatkowo chroni przed zimnem. Ogromną popularnością cieszą się też koszulki wykonane z materiałów zawierających jony srebra.

Szczególną kategorią koszulek z długimi rękawami są koszulki termoaktywne, czyli takie, które pozwalają utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Taki typ koszulek jest zaprojektowany w ten sposób, by chronić przed utratą ciepła w zimne dni i odprowadzać ciepło wtedy, kiedy temperatura jest wysoka. Termoaktywne koszulki doskonale sprawdzają się w warunkach o zmiennej pogodzie, np. w górach, kiedy w jednym miejscu wieje przeszywający wiatr, natomiast w innym mamy do czynienia z palącym słońcem.

Powered by Comarch e-Sklep ®