0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Przeznaczenie:

Rozmiar:

Kolor:

Producent:

Liczba produktów: 344
Sortuj według
Strona 1 z 10 1 2 3
Strona 1 z 10 1 2 3

Ogromna liczba małych chłopców marzy o tym, żeby zostać kiedyś sławnymi piłkarzami, jak Lewandowski, Messi czy Ronaldo. Dziecięcy idole spoglądają na swoich następców z billboardów i gadżetów oraz motywują ich do systematycznych treningów. Jeżeli Twoje dziecko gra w piłkę, sprawdź koniecznie nasze koszulki piłkarskie dla dzieci i wybierz dla swojego malucha trwały strój.

Koszulki piłkarskie dla dzieci – chłopięce i dziewczęce

W ofercie sklepu SportBazar.pl znajdziesz różnorodne koszulki piłkarskie dla dzieci – modele chłopięce i dziewczęce oraz uniwersalne. Ładna koszulka gwarantuje Twojemu dziecku nie tylko modny wygląd, ale też da mu poczucie przynależności do pewnej grupy. Możesz wybrać dla dziecka koszulkę w barwach ulubionego klubu piłkarskiego albo w kolorze, który dobrze kojarzy się Twojemu dziecku.

Koszulki piłkarskie dla dzieci dostępne są w wersji z krótkimi i długimi rękawami oraz jako koszulki typu polo. Możesz też wybierać między okrągłymi dekoltami albo wykończeniem w tzw. serek, czyli literę V.

Koszulki piłkarskie dla dzieci w barwach reprezentacji Polski

Najpopularniejszymi koszulkami są z pewnością te wzorowane na koszulkach polskiej reprezentacji piłki nożnej. Obecnie są to białe koszulki z czerwonym poziomym prostokątem na klatce piersiowej, nad którym widnieje godło narodowe bądź białe koszulki z godłem i czerwoną wewnętrzną częścią kołnierzyka. Jeśli szukasz koszulki dla chłopca, to ta patriotyczna z pewnością będzie świetnym wyborem.

W takiej koszulce Twoje dziecko może nie tylko samo grać, ale też kibicować naszym piłkarzom, czy to na meczu, czy przed telewizorem. Może też dzięki niej pokazać swoje zamiłowanie do piłki nożnej.

Chłopięce koszulki piłkarskie adidas i Nike

Bez wątpienia najpopularniejszymi producentami koszulek piłkarskich, jak i całych strój dla małych piłkarzy, są adidas i Nike. Koszulki adidas chłopięce cechują się obecnością logo marki, czyli napisu adidas z trzeba ukońsnymi paseczkami bądź obecnością trzech charaktersyycznych pasków na rękawach koszulki. Koszulki adidas chłopięce są od wielu lat niekwestionowanym hitem wśród juniorów na całym świecie.

Drugą, równie popularną marką oferującą koszulki piłkarskie jest Nike. Koszulki Nike chłopięce poznasz po obecności logo z napisem NIKE i charakterystycznym logo zwanym SWOOSH. Marka w początkach swojej działalności miała ambicje do tego, by stać się choćby w pewnym zakresie konkurentem adidasa, ale nikt nie podejrzewał, że stanie się głównym rywalem największego gracza. Dziś koszulki Nike chłopięce rozchodzą sie w milionach egzemplarzy, a logo marki jest rozpoznawane na każdym kontynencie.

Wybór odpowiedniej koszulki dla chłopca to gwarancja, że Twój maluch będzie dobrze odbierany przez swoich rówieśników, a także tego, że na treningach będzie mu po prostu wygodnie. Ta wygoda od razu rzutuje na osiąganie lepszych wyników w sporcie oraz na większe zaangażowanie w naukę nowych rzeczy. Zaopatrz swoje dziecko na trening i trzymaj za nie kciuki – być może kiedyś będzie kolejną gwiazdą piłki nożnej.

Powered by Comarch e-Sklep ®