0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar butów:

Producent:

Poziom:

Linia:

Liczba produktów: 41
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Korki dla dzieci - odpowiedni wybór na początku drogi

Gra w piłkę nożną to dla wielu dzieci nie tylko świetny sposób na aktywność fizyczną, ale również pasja, która może przerodzić się kiedyś nawet w zawód i życiową drogę. Każdy junior powinien dostać na początku swojej piłkarskiej przygody odpowiednie wsparcie i wyposażenie, w tym korki dla dzieci. Tego typu buty są przeznaczone do gry na murawie.

Korki dla dzieci Nike

Buty korki (inaczej lanki) są najpopularniejszym typem obuwia piłkarskiego. Te buty mają plastikową podeszwę z plastikowymi lub gumowymi kołkami (korkami). Kształt kołków w podeszwach zależy od producenta. Przykładowo korki dla dzieci Nike zwykle mają okrągłe kołki, natomiast niektóre modele butów marki adidas są wyposażone w kołki w kształcie płytek.

Korki dla dzieci Nike są butami przeznaczonymi na twarde nawierzchnie oraz na standardowe naturalne płyty boisk. Dzięki niewysokim korkom w takich butach dobrze biega się nawet po dość suchym boisku, a na wilgotnym młody gracz może się cieszyć odpowiednią przyczepnością do podłoża i antypoślizgowym działaniem. Korki lanki są butami dość uniwersalnymi. W kiektórych modelach można nawet grać na boiskach wysypanych gumowym granulatem i pokrytych sztuczną kilkucentymetrową trawą. Buty korki dla dzieci są bez wątpienia tym podstawowym modelem obuwia, jakie musi się znaleźć w ekwipunku każdego młodego adepta piłki nożnej.

Korki dla dzieci adidas

Buty od marki adidas mają cechy analogiczne do obuwia od firmy Nike, ale odznaczają się całkowicie odmienną stylistyką. Korki dla dzieci adidas są uznawane za jedne z najlepszych butów piłkarskich dla juniorów. Marka adidas od lat zaopatruje wiele drużyn piłkarskich i wspiera indywidualnych zawodników, a jej produkty są cenione za trwałość i wygodę noszenia. Korki dla dzieci adidas są dostępne w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Te buty z pewnością spełnią oczekiwania aktywnych dzieci i sprawdzą się w grze nawet wtedy, gdy warunki będą bardzo trudne. Solidne buty korki dla dzieci oczywiście wcale nie muszą być drogie – w sklepie sportbazar.pl kupisz najlepsze modele w korzystnych cenach i z długą gwarancją.

Powered by Comarch e-Sklep ®