0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar:

Producent:

Liczba produktów: 18
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Komplety sportowe dla chłopców – wyjątkowy zestaw dla przyszłych gwiazd

W sporcie chodzi o emocje – zarówno na międzynarodowej murawie, jak i osiedlowym boisku. Twoje dziecko może poczuć się jak profesjonalista nawet podczas rozgrywek z kolegami. Wystarczy, że założy odpowiedni strój piłkarski!

Gra nabierze nowego znaczenia, kiedy na plecach będzie nosił numer swojego idola. Nawet zwykły, podwórkowy mecz będzie mistrzowską rywalizacją!

Stroje piłkarskie – wybierz spośród najlepszych!

Markowy komplet sportowy sprawi, że mały piłkarz stanie się światową gwiazdą futbolu. Cristiano Ronaldo, Leo Messi, Neymar Którym liderem pragnie zostać podczas tego meczu A może woli wyglądać jak polski król strzelców

Szeroki asortyment kompletów sportowych pozwoli Twojemu dziecku upodabniać się do różnych gwiazd. Każda rozgrywka będzie wyjątkowa, jeśli za każdym razem będzie innym topowym piłkarzem!

Repliki strojów sportowych inspirowano najważniejszymi i najbardziej emocjonującymi wydarzeniami. Znajdziesz tu stroje piłkarskie z mistrzostw, mundiali lub poszczególnych sezonów. Twoje dziecko wiernie kibicowało podczas jakiś zawodów Komplet sportowy ukochanego piłkarza właśnie z tych zawodów będzie świetnym prezentem!

Wygodne stroje sportowe dla małych kibiców

Jeśli Twoje dziecko marzy o karierze sportowej, a wysiłek fizyczny daje mu radość i spełnienie, podaruj mu specjalny strój sportowy! W takiej replice będzie grał z dumą na sercu nie tylko podczas ważnej rozgrywki, ale i codziennej lekcji w-fu. Kto wie, może w przyszłości Twój mały, początkujący piłkarz sam będzie gwiazdą

Komplety piłkarskie wykonano z wytrzymałego poliestru. Dzięki temu Twoje dziecko może spokojnie oddać się pasji bez obawy o podarcie czy zniszczenie ubrania. Materiał nie chłonie wody i odprowadza pot na zewnątrz, co zapewnia maksymalny komfort podczas wysiłku. Dodatkowo, poliestrowy strój sportowy jest odporny na działanie promieniowania słonecznego. Twój mały piłkarz może rozegrać setki meczów na świeżym powietrzu, a jego komplet zachowa swój oryginalny kolor i wzór.

Powered by Comarch e-Sklep ®