0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Zestawy piłkarskie – odpowiedni strój na boisko

Każda drużyna piłkarska posiada charakterystyczne dla siebie barwy. Dzięki temu podczas meczu piłkarze z łatwością odnajdują się na murawie i z łatwością wychwytują zawodników drużyny przeciwnej. Należy pamiętać, że stroje piłkarskie nie mogą krępować ruchów i muszą umożliwiać swobodę poruszanie się na boisku. Materiały użyte do produkcji kompletów piłkarskich muszą być wytrzymałe i dobrze odprowadzać wilgoć. Zestawy piłkarskie składają się z koszulki oraz spodenek, często do kompletu dołączone są również getry piłkarskie.

Zestawy piłkarskie – strój ma znaczenie

Wpływ na grę piłkarza mają nie tylko dobrze dobrane buty, istotne są również komplety piłkarskie . Strój, w którym piłkarz rozgrywa mecz, czy ćwiczy na treningu, jest bardzo ważny. Stroje piłkarskie nie powinny być wykonane z bawełny, która chłonie wodę. Podczas gry zawodnik intensywnie się poci, grając w bawełnianej koszulce i spodenkach nie czułby się komfortowo. Dlatego zestawy piłkarskie wykonane są głównie z oddychającego poliestru, materiału niechłonącego wilgoci, oddychającego i bardzo dobrze dopasowującego się do ciała. Zarówno podczas meczu, jak i treningu piłkarz powinien mieć na sobie komplety piłkarskie , które pozwolą mu czuć się komfortowo i skupić w 100% na grze.

Zestawy piłkarskie – moda na boisku i poza nim

Moda i sport od wielu lat mają ze sobą wiele wspólnego. Stroje piłkarskie największych klubów można oglądać na nie jednym orliku, a koszulki z nazwiskami znanych piłkarzy, dumnie noszą na plecach zagorzali kibice. Zestawy piłkarskie pozwalają kibicom utożsamiać się z ulubioną drużyną, czy piłkarzem. Komplety piłkarskie idealnie sprawdzą się również podczas rekreacyjnego grania w piłkę nożną, pozwolą każdemu poczuć się niczym piłkarskie talenty z największych boisk świata.

Powered by Comarch e-Sklep ®