0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar:

Liczba produktów: 15
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Komplety piłkarskie Givova

Obligatoryjną częścią wyposażenia poszczególnych zawodników są komplety piłkarskie Givova, które stanowią wsparcie dla aktywnych zawodników podczas emocjonujących meczów oraz treningów odbywających się na hali lub na zewnątrz. Walory jakie oferują docenią zarówno sporadycznie grający sportowcy, jak i profesjonalni zawodnicy nieustannie podnoszący swoje umiejętności. Konstrukcja kompletów piłkarskich Givova w zależności od rozmiaru została skrojona z myślą o zapewnieniu nieprzerwanej wygody dla mężczyzn i młodych adeptów futbolu.

Komplety piłkarskie Givova – kombinacja najważniejszych cech

Przeglądając dostępne modele kompletów piłkarskich Givova zastanawiasz się na co, poza wyglądem, szczególne zwrócić uwagę Decydujące znacznie ma wygoda i dobór odpowiedniego rozmiaru, który nie będzie krępował naturalnego zakresu ruchów. Opinający sylwetkę, zbyt dopasowany krój może wrzynać się w skórę powodując podrażnienia i otarcia. Z kolei za duży rozmiar może spadać rozpraszając się Cię podczas dynamicznego przejścia do ataku. Wszystkie te cechy posiadają ulubione komplety klubowe naszych klientów – Givova Kit One oraz Givova Revolution. Kolmpety występują w różnych kolorach od klasycznej czerni i granatu, przez czerwień, która nie ujdzie niczyjej uwadze, aż po różnorakie połączenia kolorystyczne np. czarne spodenki i zielona koszulka

Kolejną cechą, której powinniśmy się przyjrzeć bliżej jest materiał. Komplety piłkarskie Givova uszyto z zaawansowanych, poliestrowych włókien. Ta, techniczna tkanina odpowiada za natychmiastowe odprowadzenie nadmiaru wilgoci z powierzchni skóry, dzięki czemu zyskasz przyjemne uczucie suchości nawet w trakcie intensywnego wysiłku. Komplety piłkarskie Givova obejmujące koszulkę z krótkim rękawem oraz spodenki w większości przypadków zostały wyposażone w rozmieszczone w newralgicznych miejscach, siateczkowe panele, które dodatkowo wspomagają naturalny proces wentylacji skóry, minimalizując ryzyko przegrzania ciała.

Komplety dla piłkarzy Givova, czyli kwintesencja sportowego stylu

W naszym asortymencie znajdują się komplety dla piłkarzy Givova, które sprawiają, że zawodnicy wyglądają profesjonalnie. Szeroki wachlarz kolorystyczny dostępnych modeli sprawia, że każdy piłkarz bez względu na poziom zaawansowania znajdzie odzież spełniającą jego wygórowane wymagania. Koncept kompletów dla piłkarzy Givova, na który składa się koszulka z krótkim rekawem oraz spodenki z jednej strony nawiązuje do klasyki piłki nożnej, a z drugiej jest nowoczesnym rozwiązaniem wpasowującym się w aktualne trendy. Ponadczasowe wzornictwo pozwoli całym klubom piłkarskim wyglądać jednolicie, dlatego każdy zawodnik będzie z dumą reprezentował swoją drużynę. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji zakupionej odzieży za pomocą nadruku imienia, nazwiska, logo, numeru czy herbu. Ubierając wybrany przez z siebie komplet zaakcentujesz zamiłowanie do piłki nożnej oraz przywiązanie do sportowego stylu.

Komplety piłkarskie dla dzieci Givova na mecze i treningi

Wśród szerokiej gamy rozmiarów znajdują się również komplety piłkarskie dla dzieci Givova, które mają realny wpływ na wygodę podczas wspinania się po ścieżce kariery młodych zwolenników futbolu uczestniczących w zajęciach w szkółce piłkarskiej. Fasony o regularnym kroju są gwarancją zachowania wysokiego poziomu komfortu na każdym etapie rozgrywek i treningów pomagających doskonalić posiadane umiejętności, co jest kluczem do strzelania spektakularnych goli na długo pozostających w pamięci kibiców. Komplety piłkarskie dla dzieci Givova będące połączeniem wysokogatunkowego materiału w bardzo dobrej cenie to doskonała alternatywa dla droższych modeli innych marek.

Powered by Comarch e-Sklep ®