0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 6
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Aktywność idealna dla każdego

Jeśli chcesz odmienić nieco swoje życie i nabyć kilka zdrowych nawyków, ale nie wiesz jaka aktywność jest odpowiednia dla Twojego poziomu zaawansowania to warto wyposażyć się w kijki do nordic walking Bjorn i poprzez odpowiedni marsz nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale również zadbać o swoją kondycję. Ta dyscyplina nie ma ograniczeń wiekowych, ale w szczególności poleca się ją osobom, które mają różne dolegliwości zdrowotne uniemożliwiające im wybranie nieco bardziej wymagającej aktywności. Kijki do chodzenia Bjorn będą fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które borykają się m.in. z problemami z sercem lub są w trakcie kinezyterapii, a także dla osób cierpiące na napięcie mięśniowe barków i szyi oraz małą ruchliwość kręgosłupa, a którym zależy na tym, aby dostarczyć swojemu organizmowi nieco endorfin wydzielanych w czasie uprawiania sportu. Kijki do nordic walking Bjorn są też często wybierane przez osoby, które preferowały siedzący tryb życia, ale chcą zadba o kondycję i zacząć od mniej wymagających aktywności. Nordic walking uprawiany w prawidłowy sposób angażuje aż 90% mięśni i pozwala spalić do 400 kcal na godzinę. Kuszące, prawda? Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona aktywnych nie pozostaje Ci nic innego jak dobrać idealne kijki do chodzenia Bjorn i zacząć aktywnie spędzać czas.

Jakie powinny być idealne kijki do nordic walking?

Na rynku znajduje się niezwykle duży wybór sprzętu do nordic walking, jednak sporą popularnością cieszą się szczególniekijki do nordic walking Bjorn, które są przystępne cenowo, a do tego niezwykle wytrzymałe. Ich niezwykłym atutem jest system Antishock pochłaniający wstrząsy oraz redukujący negatywny wpływ drgań na stawy. Takie rozwiązanie sprawia, że nawet wędrówka po nierównym terenie przebiegnie niezwykle komfortowo. Kijki do chodzenia Bjorn posiadają także system szybkiej regulacji, który pozwala na dostosowanie kijków idealnie do Twojego wzrostu i czyni je niezwykle uniwersalnymi. Ważnymi cechami jakie powinien posiadać idealny model to odpowiednio wyprofilowana rączka oraz rzep lokowany na nadgarstku, które sprawią, że każda wyprawa upłynie pod znakiem komfortu. Jeśli planujesz wędrówki po zróżnicowanych nawierzchniach to obligatoryjną częścią Twojego wyposażenia będą końcówki do kijków Bjorn, które nie tylko zapobiegną niszczeniu się grotu, ale dodatkowo zadbają o odpowiednią przyczepność.

Jak odpowiednio dobrać kijki?

Gdy już znajdziesz idealne kijki do chodzenia Bjorn oraz dopasujesz do nich końcówki do kijków Bjorn to warto zadać sobie pytanie jak odpowiednio dopasować model do siebie, aby aktywność była wykonywana w prawidłowy sposób. Podstawowa zasada mówi, że należy wyprostować się, chwycić kijki i ustawić je maksymalnie pionowo. Długość kijka będzie odpowiednia w momencie, w którym w czasie trzymania Twój łokieć będzie Tworzył kąt prosty. Jeśli nie masz możliwości dokonać pomiarów stacjonarnie to z pomocą przychodzi wzór: Twój wzrost w centymetrach x 0,68 = odpowiednia długość kijków. Otrzymany wynik należy zaokrąglić do pełnej liczby. W naszym sklepie czekają na Ciebie kijki do nordic walking Bjorn, które odmienią Twoje postrzeganie na temat aktywnego trybu życia.

Powered by Comarch e-Sklep ®