0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 4 1 2 3
Strona 1 z 4 1 2 3

Kąpielówki dla mężczyzn

Wyjazd nad morze albo radosna zabawa nad basenem determinują konieczność posiadania odpowiedniego stroju. W przypadku mężczyzn lista wyposażenia jest bardzo krótka, bo panom wystarczą zaledwie kąpielówki i klapki. Dobre kąpielówki zagwarantują nie tylko wyjątkową wygodę, ale też modny wygląd.

Kąpielówki dla mężczyzn – jakie wybrać

Wybór kąpielówek jest ogromny, więc większość panów kieruje się aspektem estetycznym – po prostu wybierają te kąpielówki, które im się najbardziej podobają. Jest jednak jeszcze kilka innych aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę. Pierwszym jest rozmiar kąpielówek. Będzie on nieco inny w zależności od tego, czy wybierasz slipy, czy spodenki. Slipy muszą być dokładnie w Twoim rozmiarze, bo takie kąpielówki mają tylko gumkę, więc zbyt duże, mogłyby się zsunąć z ciała podczas pływania. Jeśli decydujesz się na spodenki, możesz wybrać luźniejszy, nawet rozmiar większy model. W przypadku kąpielówek rozmiarówka jest bardzo ogólna, więc najlepiej kierować się faktycznymi wymiarami. Kiedy wybierasz spodenki, ważne jest, by nie były one zbyt krótkie. Muszą dokładnie zakrywać pośladki.

Ważny jest w szczególności wykorzystany materiał. O ile slipy muszą się rozciągać, o tyle spodenki już niekoniecznie, więc wykorzystywane materiały trzeba ocenić pod kątem tego, w jakim modelu kąpielówek zostały wykorzystane. Niezmiernie ważne jest, by kąpielówki miały wewnątrz wstawkę z delikatnego i naturalnego materiału. Ta wstawka chroni miejsca intymne przed otarciami.

Slipy kąpielowe

Panowie, którzy nie boją się eksponować kształtów swojego ciała, mogą się zdecydować na slipy kąpielowe. Kiedyś ten model kąpielówek był wyjątkowo popularny. Dziś na slipy kąpielowe decyduje się znacznie mniej panów. Slipy są wykonane z materiałów, które bardzo szybko schną i nie prześwitują po namoczeniu w wodzie. To gwarantuje, że mimo tak skąpego stroju, masz zagwarantowaną pełną dyskrecję. Wewnątrz wszystkich modeli slipów znajduje się specjalna bawełniana wkładka, która gwarantuje komfort noszenia. Wszystkie modele są też odporne na działanie chloru, więc nie blakną i nie niszczą się pod wpływem działania wody znajdującej się w basenach. Ciekawostka jest, że pierworodztwem różnego rodzaju slipów były opaski biodrowe stosowane przez starożytnych mieszkańców Ameryki, Afryki i Polinezji.

Spodenki kąpielowe

Luźniejsze spodenki do kąpieli są wybierane głównie przez tych panów, którzy lubią wygodę i preferują noszenie mniej dopasowanych strojów i bielizny. Spodenki kąpielowe mogą mieć w pasie gumę lub specjalny ściągający troczek, którego można zawiązać. Mogą występować w wersjach bardzo luźnych, abo w formie elastycznych szortów sięgających do połowy ud albo do kolan. W ofercie sklepu SportBazar.pl znajdziesz spodenki kąpielowe największych firm produkujących odzież sportową. Możesz wybrać jeden z modeli adidas, Aqua-Speed lub Reebok. Dostępne są zarówno męskie kąpielówki, jak i modele dziecięce. Najmniejsze modele pasują na rozmiar 116, natomiast największy rozmiar dostępnych kąpielówek to 3 XL.

Powered by Comarch e-Sklep ®