0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 10
Sortuj według

-46%

Hulajnoga Spokey Artifact 200 mm BK czarna

Strona 1 z 1 1

Hulajnoga Spokey dla dzieci – niezastąpiony towarzysz zabaw

Spokey to marka specjalizująca się w produkcji sprzętu i akcesoriów sportowych. Firma sprzedaje swoje produkty w ponad 25 krajach w całej Europie i od momentu założenia w 2004 roku cały czas się rozwija. Oferta marki Spokey obejmuje sprzęt sportowy na siłownię, do sportów wodnych czy zabaw na świeżym powietrzu, a do jej sztandarowych produktów należy hulajnoga Spokey dla dzieci. Nie ulega wątpliwości, że hulajnoga Spokey dla dzieci to jeden z najciekawszych sprzętów sportowych.

Hulajnoga Spokey składana – na wakacyjne wojaże

Hulajnoga Spokey składana przyda się przede wszystkim podczas wyjazdów i wycieczek. Taką hulajnogę można złożyć i zmniejszyć zajmowane przez nią miejsce, a dzięki temu łatwo spakować do bagażnika, lub nawet do bagażu podręcznego czy na rower. Hulajnoga Spokey składana jest dostępna w różnych wersjach, zarówno dla maluchów, jak i dla starszych dzieci.

  • Hulajnoga Spokey dla dziewczynki w kolorze różowym, białym lub czerwonym sprawi, że mała dama polubi aktywność fizyczną. Hulajnoga Spokey dla dziewczynkijest świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka, urodzin czy Bożego Narodzenia.

  • Hulajnoga Spokey dla chłopca w kolorze czarnym, zielonym, grafitowym lub czarno-czerwonym ma antypoślizgowe uchwyty, możliwość regulacji wysokości kierownicy i mocne kółka. Solidna konstrukcja i bezpieczne rozwiązania gwarantują niezapomnianą radość z zabawy i zdrowy ruch. Hulajnoga Spokey dla chłopcajest świetnym gadżetem do codziennej aktywności fizycznej.

Powered by Comarch e-Sklep ®