0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Liczba produktów: 3
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Hulajnogi dla dzieci SMJ – całe dla małych

Rodzice często zastanawiają się, kiedy dziecko powinno rozpocząć pierwsze aktywności. Cóż, najlepiej jak najwcześniej, ale z zachowaniem czujności. Każdy ruch rozwija u dziecka pewne umiejętności i nawyki. Nawet upadając, dziecko uczy się, jak to robić, by nie doznać urazów. W przypadku hulajnogi jest to możliwe już w wieku dwóch, trzech lat. Pytacie oburzeni: Co To przecież zbyt wcześnie! Otóż nie. Pamiętajcie o tym, że człowiek dorosły patrzy na to z perspektywy zagrożeń i stereotypów, od których zwykle takie małe dziecko jest wolne. Pamiętajcie również o tym, że dziecko upada z innej wysokości niż dorosły. ;) Żarty, żartami, ale oczywiście bezpieczeństwo jest najważniejsze, zatem ta nauka (i zabawa!) jest jak najbardziej wskazana, ale pod czujnym okiem opiekuna. Zanim przeprowadzimy Cię krok po kroku przez tajniki wiedzy o hulajnogach, wybierz ochraniacze i kask. Lepiej zapobiegać niż leczyć, a tutaj łokcie, kolanka oraz głowa są szczególnie narażone na urazy.

Hulajnoga dla 2 latka SMJ – na co zwrócić uwagę

Zacznij od nastawienia. Owszem, bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, ale przecież w tym wszystkim chodzi o F U N! Nie zapominaj o tym! Rozważ zatem zakup hulajnogi z dzieckiem. Pokaż mu dwa zweryfikowane wcześniej przez siebie modele i pozwól mu wybrać. To w końcu ono będzie korzystało z hulajnogi. A na co zwrócić uwagę, kupując hulajnogę dla 2 latka SMJ lub hulajnogę dla 3 latka SMJ Prócz bezpieczeństwa przede wszystkim na możliwości dziecka. Dwukołowa hulajnoga jest zdecydowanie zbyt skomplikowana i zwiększa prawdopodobieństwo upadku, a co za tym idzie skaleczeń i kontuzji, postaw na hulajnogę trójkołową. Skoro już wiesz, jak powinna być skonstruowana hulajnoga, przyjrzyj się detalom. Najpierw jakość i wykończenie. Sprawdź, czy konstrukcja jest lekka i solidna i czy nie zawiera żadnych ostrych krawędzi, o które delikatne rączki dziecka mogłyby się skaleczyć. Wszystko gra A teraz idziemy dalej. Układ kierowniczy. Oś skrętna nie powinna pozwalać na zbyt duży zakres ruchów. W przeciwnym razie umożliwi dziecku gwałtowne manewry, na które, nawet idąc o krok od dziecka, możemy nie zareagować w odpowiednim czasie, a tu już niedaleko od tragedii, szczególnie w przypadku kiedy spacerujemy w pobliżu ruchliwej jezdni. Kolejna rzecz to antypoślizgowy podest pozwalający na stabilną jazdę. Warto również sprawdzić, jak działa hamulec oraz jakiej jakości są kółka. Pozostały detale. Na co jeszcze zwrócić uwagę w hulajnodze dla 2 latka SMJ czy w hulajnodze dla 3 latka SMJ Na teleskopową kierownicę. Nie ukrywajmy, dziecko generuje ogromne wydatki. Tam, gdzie można, oszczędźmy ich sobie. Regulowana wysokość kierownicy pozwoli na to, by dziecko korzystało z pojazdu nawet przez trzy bądź cztery sezony. Na koniec waga. I nie chodzi o wagę dziecka, bo w przypadku hulajnóg SMJ to nie stanowi problemu. Zwykle są bowiem przystosowane do wagi użytkownika do 50 kg. Mamy na myśli wagę produktu. Sprawdź przed zakupem, czy hulajnoga jest na tyle lekka, by dziecko mogło bez problemu przenosić swoją zabawkę samodzielnie.

Hulajnoga LED SMJ – zabawa na całego

Nie od dziś wiadomo, że każde dziecko kocha wszystko, co kolorowe i błyszczące, a już w szczególności światełka, dlatego zespół SMJ, projektując hulajnogi, uwzględnił ten fakt. Twoje dziecko nie przejdzie obojętnie obok hulajnogi LED SMJ. Podczas jazdy kółka cieszą oko wielobarwnym światłem, od czerwieni, przez niebieski, po zielony. Ten atut ma też jednak znaczenie dla rodzica. Po zmroku Twoje dziecko nadal będzie doskonale widoczne. Nie tylko dla Ciebie, ale również dla innych uczestników ruchu.

Ceny hulajnóg SMJ

Ile trzeba zapłacić za hulajnogi dla dzieci SMJ. Wszystko zależy od modelu. Ceny oscylują jednak w granicach od 119zł do 339zł. Na cenę wpływa oczywiście jakość wykonania oraz dodatkowe elementy. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się model Hulajnogi Smj Globber, który jest dostępny w kolorze czerwonym, różowym, błękitnym i niebieskim. Wybierz wraz z pociechą ulubiony kolor i rozpocznijcie rodzinną przygodę w plenerze.

Powered by Comarch e-Sklep ®