0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 6
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Hulajnogi Meteor – modele dla każdego

Zapewne znasz już historię tej polskiej marki. Nas osobiście urzekła. Jej hasło przewodnie to for the winners i, jak się okazuje, stanowi ono nie tylko motto ambitnych sportowców, dla których marka produkuje rzeczy, ale również odnosi się do progresu poczynionego przez samą markę przez ostatnie 30 lat, zwłaszcza w zakresie ekspansji rynku. Z naszego podwórka w przeciągu ostatnich lat trafiła do sklepów sportowych w Niemczech, Austrii, Białorusi, Czechach, Słowacji, Ukrainie czy Litwie. Rozwój ten z pewnością można odnieść również do asortymentu oferowanego przez markę Meteor, otóż początkowo skupiała się ona na produkcji piłek do koszykówki, natomiast obecnie rozszerzyła produkcję również o akcesoria fitness, akcesoria rowerowe turystyczne, a nawet skating, z czego ten ostatni okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Deskorolki Meteor, rolki, wrotki oraz hulajnogi szybko skradły serca klientów kolorowym wzornictwem, jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Dziś chcemy opowiedzieć Wam o hulajnogach, a opowiadać na ich temat można wiele, ponieważ Meteor ma ich całe mnóstwo – od typowych hulajnóg trójkołowych dla dzieci Meteor, przez hulajnogę wyczynową Meteor, aż po hulajnogi dla dorosłych Meteor z dużymi kołami.

Hulajnogi trójkołowe dla dzieci Meteor

Hulajnogi trójkołowe dla dzieci Meteor są idealne na start przygody ze skatingiem, a nawet rowerem. Jeśli zastanawiasz się, od czego powinien zacząć malec, to wiedz, że to hulajnoga nawet dla 3-latka. Skąd rodzic może mieć pewność, że jest bezpieczna Świadczą o tym cztery elementy – trzy kółka, szeroki antypoślizgowy podest, hamulec oraz kierownica, która ogranicza zbyt gwałtowne manewry. Dzięki temu hulajnogi trójkołowe dla dzieci Meteor są stabilne i pozwalają na spokojną jazdę pod kontrolą. Dodatkowo niektóre modele wyposażone są w amortyzatory, które pozwalają na płynną jazdę, łagodząc wstrząsy na wyboistych trasach. Aby jednak w pełni zadbać o bezpieczeństwo dziecka, polecamy podczas zakupu hulajnogi uwzględnić także budżet na ochraniacze oraz kask.

Wszystkie modele są lekkie i składane, co ułatwia transport. Pozwalają również na regulację rozmiaru w zakresie drążka kierowniczego, dzięki czemu produkt „rośnie” razem z malcem. Hulajnogi trójkołowe dla dzieci Meteor mają również mnóstwo atutów, które zachwycą każde dziecko, a najważniejszy to wzornictwo. To jednak nie koniec niespodzianek! Hulajnogi trójkołowe dla dzieci Meteor Tucan i Sloper są wyposażone w ledowe, świecące w ciemnościach kółka. A to nie lada gratka dla każdego brzdąca. Wśród modeli jest także Mixon, czyli opcja 5w1 – hulajnoga dwukołowa, hulajnoga trójkołowa, trójkołowy rowerek, rowerek biegowy dwukołowy lub rowerek biegowy trójkołowy. Ile kosztuje taka hulajnoga Cena też pozytywnie zaskakuje, bowiem oscyluje w przedziale 119-149 PLN. Z powodzeniem można ją również zatem sprezentować dziecku, nawet jeżeli nie jesteś rodzicem, dziadkiem czy chrzestnym. Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak dodać, że jazda na hulajnodze doskonale rozwija motorykę i równowagę u dziecka i jest doskonałym wstępem do innych aktywności, takich jak rower czy wrotki.

Hulajnoga wyczynowa Meteor – coś dla miłośników adrenaliny

Jeśli należysz do osób, które lubią sobie podnieść ciśnienie i zdecydowanie daleko im od szachów, może warto pomyśleć o hulajnodze wyczynowej Meteor. Co można o niej powiedzieć Sądzimy, że ich konstrukcja jest przemyślana w każdym calu, a do tego ich cena nie przytłacza. Na pewno warto zwrócić uwagę na mocną aluminiową konstrukcję, czuły hamulec i kierownicę, szybkie koła PU z łożyskami ABEC 7 oraz antypoślizgowy podest. One pozwolą doskonalić akrobacje i ewolucje wykonywane podczas freestylowej jazdy. Hulajnogi do trików Meteor szczycą się również wygodną gumową rączką, która pozwana na stabilny chwyt i łagodzi drgania podczas jazdy po nierównościach. To produkt, który z pewnością doceni każdy miłośnik silnych wrażeń. Mawia się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Ta teza nie ma tutaj racji bytu. Hulajnogi do trików Meteor bowiem są również doskonałym środkiem lokomocji. To produkty uniwersalne do granic możliwości.

Hulajnogi dla dorosłych Meteor – na uczelnię i do pracy

Czym charakteryzują się modele dla dorosłych Przede wszystkim mocną, aluminiową konstrukcją. W końcu sprzęt ma za zadanie uporać się z nieco większym ciężarem. W przypadku większości modeli możemy przeczytać, że konstrukcja jest przeznaczona dla użytkownika o maksymalnej wadze do 100 kg. Zastanówmy się też, jakie jest przeznaczenie takiej hulajnogi Czy dorośli jeżdżą dla fanu, ścigają się, wykonują na rampie zaawansowane akrobacje Raczej nie, a przynajmniej nieszczególnie często. Hulajnogi dla dorosłych Meteor służą dorosłym przede wszystkim jako środek lokomocji, który pozwala im na przemieszczanie się z punktu A do punktu B, zwykle chodzi o trasę dom-uczelnia, dom-praca lub dom-zakupy. Co wobec tego umili jazdę Na pewno duże dmuchane koła, które będą amortyzowały nierówności i przyspieszą tempo jazdy oraz duży antypoślizgowy podest. Przyda się również miękka, gumowa rączka. To wszystko znajdziesz w hulajnogach dla dorosłych Meteor. Do tego klasyczne, eleganckie wzornictwo et voilà!

Powered by Comarch e-Sklep ®